Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Çocukken çok çizgi film izlerdim. Sabah akşam öğle tüm gün izlerdim o derece. :D

Anime olarak Dragon Ball, Poke, Yugi, Monster Rancher, Megaman, Ay Savaşçısı ve Digimon'a denk gelmiştim. Hatırlamadıklarım da vardır.
Ama nasıl One Piece'e denk gelmedim ona şaşırıyorum.

kör topal

İşte Naruto vs One piece tartışmaları vardı girdim baktım sevdim hergün 10 bölüm derken güncele yetiştim baya bi zaman önce :D. İlk gördüğüm sahne Roger'in yüzü.

korsanları araştıracaktım yanlışlıkla ''korsanf'' yazdım forum çıktı. forum da one piece yazıyordu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Unknown

Tiksinerek başladım. Animelere başladığım da bir kaç sayfa beğenmiştim. İzleyiş sıramı pek hatırlamıyorum. Ama Bluneo ilk gördüğüm karakter olmasa da ilk dikkatimi çeken şekilsiz çizimdi. Görünce üzüldüm, lanetledim bu seriye asla başlamam dedim uzun süre. Sonra bir ara da G2 yi gördüm. Bir amv sini izledim. Onun için başladım. İzlerken birden fazla seriyi bırakıp tekrar başlama, ara verme durumu oluştu. Sonunda güncele geldim.

Şuanlık böyle hatırlıyorum. Eksik ya da yanlış. :/ Belki farklıdır hikayem.

Kür Şad

Kardeşim izliyordu. ''Bu ne oğlum, çizimlere bak. Bu izlenir mi?'' diye söyleniyordum. O izlerken neredeyse göz ucuyla seriyi yarılamıştım. Öyle başladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık