Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Sıradan insanlar dediğin Garp ve İvankov'du o açıklamaları yapanlar.H.haki bile soya göre çıkma şansı daha yüksek oluyor.Milyonda bir ihtimal ama güçlü birinin soyundan geliyorsan sende çıkma şansı çok daha yüksek.3 tane örnek var seride.Luffy,Ace,Katakuri bu adamların ebeveynlerinde de bu haki türü var krallara layık olan güç.Onu geçtim muhtemelen Garpta da var.

Yapmayın etmeyin bunlar göz ardı edilecek şeyler değil bu yorumlarınız troll değilse üzücü.Sümüklüler diyorsun kutsal ejderler tamamen güçsüz adamlardan oluşmuyor muhtemelen.Sırf bir iki şımarık velet gördük diye tüm kutsalları işe yaramaz sanma hatasına düşmeyelim.Çok güçlü olanlarının çıkacağı zaman da gelecek.Ki Doffynin ataları da zaten güçlüymüş.Dressrosa'ya hükmedip cücelere hükmedecek kadar.
Ivankov ve Garp baban gibi çok güçlüsün mü dedi :/
Dof'un anasını babasını gördük çok güçlüydü :D
Siz One Piece'i başka serilerle karıştırıyorsunuz.
Shanks, Kaido, WB, Big Mom... Yav hangisinin ana babası süper güçlü gözünüzü seveyim :(

Tayfasının başaracağına güvenmek suç oldu :D Ayrıca o laf ölsen bile ölme değil, klasik çeviri efsanelerini kullanmak da Ace ve Garp fanlarına yakışır :D
Ne olduğunun ne önemi var ya hahahahaha, tamam tamam tayfasından kimsenin ölmemesi için iki yıl eğitim aldı ama her adada üç defa yakalanıp, 20 kere hayatını kurtarıyorlar :byee:

Yahu iki farklı kişinin çevirisini birbirine mi benzettin şimdi
Madem "Dirty fighting"i kullanacaksın SP'nin çevirdiği, öncesinde kullandığı "Thats not fair"ı da yazacaksın. Bir oradan bir buradan hoşuna gideni atmayacaksın.
Şu Luffy'nin değer verdiğine zarar verme mevzusunda demek istenilen şu sanırım.Luffy'nin bunu yapması çok normaldi ama eskiden bunu bile yanlış olarak görüyor ve yapmıyordu.Şimdi bu aşırı hassasiyeti kaybetmiş umursamıyor demek isteniyor sanırım.O eski aşırı doğruculuk kısmı biraz değişmiş deniliyor gibi.

Hahahaha, feci güldüm Ace'nin yeni dünyaya girmek için iki yıl eğitim aldığı geldi aklıma birden :oleyo2:
Ace 2 yıl eğitim alsa Wb ile 11 saat dövüşerek bile girebilirdi belki yeni dünyaya hahahaha:hhh:

Yok hocam neden en güçsüz sağ kol diye düşünüyorsun onu merak ettiğimden yazdım.İsteyen istediği şekilde düşünebilir tabi ona bişey demedim zaten.Bana göre Kata'nın güçsüz görülmesinin sebebi BM başka bişey değil.BM en güçsüzse sağ koluda en güçsüz mantığı bana göre yanlış.O zaman garanti en güçlü sağ kol King yada Beckman.
Marco efsanevi meyvesi var, oda İlerde değineceğim dedi. Nekolar ona özel parantez açtı. Beckman ise Shanks'ın dert ortağı gibi bir şeymiş. Adamdan çok yoldaş gibi duruyor. Teach ve ekibi en büyük olacak gibi duruyor, Shiryū zaten hapiste bile farkı ortadaydı. Geriye tek Kaido'nun adamı kaldı. Birde asıl olan işleniş sırası diye düşünüyorum. Kaido adamıyla b. Haki seviyesini artıracak gibi düşünüyorum. Uzun bir vs de B. Haki daha çok iş yapar. Kata bence ya son ya da sondan 2. Oluyor.

Marco efsanevi meyvesi var, oda İlerde değineceğim dedi. Nekolar ona özel parantez açtı. Beckman ise Shanks'ın dert ortağı gibi bir şeymiş. Adamdan çok yoldaş gibi duruyor. Teach ve ekibi en büyük olacak gibi duruyor, Shiryū zaten hapiste bile farkı ortadaydı. Geriye tek Kaido'nun adamı kaldı. Birde asıl olan işleniş sırası diye düşünüyorum. Kaido adamıyla b. Haki seviyesini artıracak gibi düşünüyorum. Uzun bir vs de B. Haki daha çok iş yapar. Kata bence ya son ya da sondan 2. Oluyor.
Diğerleri daha güçlü ama Kata'ya da dokunulmazlık vermiş gelecek görme kombinasyonuyla.Vuramadığın sürece yenilmezim değil mi diyordu diğerleri daha güçlü olsa da Kata da bu şekilde yenilmiyor işte.Durumu böyle dengelemiş ben buna baya eminim.

Ve Ray'in dediğine göre gelecek görme olayı biraz nadir bir yetenek herkes açamıyor sanırım.Luffy kendisi de bunu açınca Kata'nın diğer sağ kollarla olan denkliği bozulmuş oldu sadece Luffy için eğer Luffy üzerinden kıyaslarsak.Luffy için bir önemi kalmadı yenilmezlik mevzusunun ve görece kolay bir galibiyet aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık