Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Hahaha :D @Yubashiri-sama Efsane olmuş. bu arada önceden Kishi röportajını okudum gibi geliyor. :D O da efsane olmuş.

İçimdeki hanım efendinin uyandığını hissettim ve bi an gözlerim kapandı.Açıldığı zaman gözlerim,bir çiçeğin açışını izledim.Saçıma bukleler taktım ve arkadaşlarımla pembe ve simli kumsal da koşturmaya başladık.Zoro aslında sen çok şeker ve tatlı biriymişsin seni görmediğim zamanlarda bunu anladım.Nami-san ve Robin-swan belki sizlerin erkeği olmayacağım ama iyi arkadaşlar olacağımıza eminim.Şimdilik görüşmek dileği ile en kısa zaman da bir çay partisi yapalım şekerler.

http://yubashirilionepiece.blogcu.com/sanji-den-2-senelik-segir-defteri/9264189

Hahaha :D @Yubashiri-sama Efsane olmuş. bu arada önceden Kishi röportajını okudum gibi geliyor. :D O da efsane olmuş.

İçimdeki hanım efendinin uyandığını hissettim ve bi an gözlerim kapandı.Açıldığı zaman gözlerim,bir çiçeğin açışını izledim.Saçıma bukleler taktım ve arkadaşlarımla pembe ve simli kumsal da koşturmaya başladık.Zoro aslında sen çok şeker ve tatlı biriymişsin seni görmediğim zamanlarda bunu anladım.Nami-san ve Robin-swan belki sizlerin erkeği olmayacağım ama iyi arkadaşlar olacağımıza eminim.Şimdilik görüşmek dileği ile en kısa zaman da bir çay partisi yapalım şekerler.

http://yubashirilionepiece.blogcu.com/sanji-den-2-senelik-segir-defteri/9264189
Adam çay partisini öngörmüş 6 sene önceden :hhh:

1- Shanks karizmatik adam. Geldiği yerde ağırlığı oluyor. Kid tavşan gibi ordan oraya kimsenin taktığı yok :hhh: Hapiste bile ben gidiyom, seni öldürürdüm ühü :( dediğinde Chopper bile takmadı. Puhaha :hhh:
2- Shanks stratejist. Hem kendisi hem Beckmann dünya çapında oyun kurucular. Bodoslama dalıp sırayla rakiplerinden dayak yemiyorlar. :hhh:
Shanks-zeka-karizma=Kid ;)
Balık vs 5x Kid ne olur?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık