Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Üye silindi 1004

Ezilenlerin gür sesi :agla::agla: Blog duruyor mu hâlâ:ehe:
Durmuyordur bence. Shanks ve Mihawk'a gereken yargıyı dağıtmıştım. İnternet dünyası gerçekleri kaldıramamıştır silmişlerdir.

Benim en fazla gördüğüm ileri bir sonraki bölümde lütfünün kaçacak olması :hhh:
Oda'nın bu konuyla ilgili bir röportajı var. WCI'a kaçmayacakmış. Hatta Oda tüm hikayeyi buna göre dizayn etmiş falan. Sonra baş editörü Furukawa Miyamoto okumuş hikayeyi. "Luffy kaçmıyor hayırdır?" demiş. Oda tabii savunmaya geçmiş "artık Luffy kaçmayacak gerçek bir kahraman gibi yüzleşecek tüm rakipleriyle" demiş. Furukawa Miyamoto da aşağılayıcı bir kahkaha patlatıp "Luffy mi kaçmayacak? Kimse okumaz o zaman bu seriyi... Tüm olay ezik gibi topuklarını kıçına vura vura kaçmasından ibaret." demiş. Oda bu olayın akşamı tüm WCI senaryosunu ağlaya ağlaya tekrardan yazmış. Bu yüzden WCI bu kadar sıkıntılı diyorlar. Oda onaylı.

Lezbiyen çıkabilir Devon'da, normal olur o imaja :d Önce eğlencesine bakıp ardından kafayı kesiyodur.
Karadul misali aynen :d
Bilmeyenler için,
@Yubashiri-sama 10 sene önce ağır Buggy fanıydı. Bir tane de blog açmıştı; Mihawk, Sasuke filan giydiriyordu. Tabi o zamanlar en loser karakter Buggy görülüyordu. Sonra Sanji bayrağı devralıp üstüne fark atınca böyle oldu. :bilmem:
Ben net hatırlıyorum şenkse çok kafayı takmıştı şu an Kid fanlarının takması gibi :D Kavgalı olduğu birilerine de yazmıştı galiba net hatırlamıyorum ama o kadarını.O blog çok iyiydi yav ss almalıydık hata olmuş.

Karadul misali aynen :d

Ben net hatırlıyorum şenkse çok kafayı takmıştı şu an Kid fanlarının takması gibi :D Kavgalı olduğu birilerine de yazmıştı galiba net hatırlamıyorum ama o kadarını.O blog çok iyiydi yav ss almalıydık hata olmuş.
Dantefe ile Dantecenk :hhh: Danteller diyordu. Bir de Naruto'nun mangakası ile röportaj şeklinde yazısı vardı :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık