Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Kid'i seven birisi niye Shanks'ı sevmez?

Kid Shanks'ın başarısız bir kopyası değil mi?
1- Shanks karizmatik adam. Geldiği yerde ağırlığı oluyor. Kid tavşan gibi ordan oraya kimsenin taktığı yok :hhh: Hapiste bile ben gidiyom, seni öldürürdüm ühü :( dediğinde Chopper bile takmadı. Puhaha :hhh:
2- Shanks stratejist. Hem kendisi hem Beckmann dünya çapında oyun kurucular. Bodoslama dalıp sırayla rakiplerinden dayak yemiyorlar. :hhh:
Shanks-zeka-karizma=Kid ;)

1- Shanks karizmatik adam. Geldiği yerde ağırlığı oluyor. Kid tavşan gibi ordan oraya kimsenin taktığı yok :hhh: Hapiste bile ben gidiyom, seni öldürürdüm ühü :( dediğinde Chopper bile takmadı. Puhaha :hhh:
2- Shanks stratejist. Hem kendisi hem Beckmann dünya çapında oyun kurucular. Bodoslama dalıp sırayla rakiplerinden dayak yemiyorlar. :hhh:
+ atarlı ergenliği unutmuşsun.

E Shanks dediğin adam Kid'den daha yaşlıykene bodoslama kol kaptırmış adam. Teach'ten yediği dayak da hala sızlıyormuş ama. :D

Ezilenlerin gür sesi :agla::agla: Blog duruyor mu hâlâ:ehe:
Durmuyordur bence. Shanks ve Mihawk'a gereken yargıyı dağıtmıştım. İnternet dünyası gerçekleri kaldıramamıştır silmişlerdir.
Doğru tanımıyorum ama hatırladım şimdi öyle nickler.Fil hafızası mübarek nereden hatırlıyorsun bunları. :D Naruto olayını bilmiyorum.
:ehe:

Direk çıktı Google aramasında

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık