Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Senin düşüncen sebebi ile milyonlarca Clippers fanı ile anti Golden State taraftarı şu an havaya uçuyor. Bardağın dolu tarafından bakalım efendi!!!!
İşin komiği, ilk maçlardan önce abime dedim oynayalım diye. Para yatırma işlemini yapmadığı için oynamadım ve 3'te 3 ile 40 TL, 196 TL olacaktı. Şimdi gitti 8 Tl boşa. :oleyo2:

Niye kimse beni vaktinde dinlemiyor? :(

İddaa'dan kim zengin olmuş ki:( Bana çok boş geliyor o olaylar.:D
Boş değil. Lisede arkadaşlarım hep oynardı ve ben hiç oynamazdım. Hatta ilk defa dün oynadım. Neden boş olmadığı kısmına geleyim, elbette işin içinde şans var ama gerçekten de takip edersen yüksek oranda iyi sonuç alabilirsin diye düşünüyorum. Kaldı ki lisede benim söylediklerim tutuyordu genellikle. Diğer yandan bir çocuk vardı, hep oynayıp hep kaybeden. :oleyo2:

Boş değil. Lisede arkadaşlarım hep oynardı ve ben hiç oynamazdım. Hatta ilk defa dün oynadım. Neden boş olmadığı kısmına geleyim, elbette işin içinde şans var ama gerçekten de takip edersen yüksek oranda iyi sonuç alabilirsin diye düşünüyorum. Kaldı ki lisede benim söylediklerim tutuyordu genellikle. Diğer yandan bir çocuk vardı, hep oynayıp hep kaybeden. :oleyo2:
Bizim de karanlık yıllarımız oldu efendi! Boş diyorsak bir sebebi vardır.:oleyo: Keza çevremde senin dediğin gibi sürekli takip edip oynayanlar da vardı. Fakat sonuç yine aynı. :) Ya zaten genelde öyle olur. Normal zamanda sana sonuç sorsalar, yüksek ihtimal doğru tercihlerde bulunursun. Ama iş asıl olaya gelince bambaşka şeyler olur.

Bizim de karanlık yıllarımız oldu efendi! Boş diyorsak bir sebebi vardır.:oleyo: Keza çevremde senin dediğin gibi sürekli takip edip oynayanlar da vardı. Fakat sonuç yine aynı. :) Ya zaten genelde öyle olur. Normal zamanda sana sonuç sorsalar, yüksek ihtimal doğru tercihlerde bulunursun. Ama iş asıl olaya gelince bambaşka şeyler olur.
Ben oynamadığım takdirde kazançlı çıkabiliriz bence. Sen bana sor, ben söyleyeyim, birlikte oynayıp kendi KF'mizi açalım. Sonra da Smoker'ı banlarız. :oleyo2:

Yaklaşık 2 hafta önce 5 Liraya 500 Lira tutturdum NBA'den :D Yanlış hatırlamıyorsam 7 Maç 101 oran tutturmuştum.Şimdi size Murhpy kanunu açıklıyorum arkadaşlar;

Olay şöyle gerçekleşti ; Kuzenim dedi ki 'Mert hesabım da para yok, sen kendi Bilyoner hesabına 20 TL at ben sana elden vereyim.' Bende dedim ki ; Sen bana o parayı verme ama bu 20 TL'nin 5 lirasıyla ben oynarım.Tamam dedik, o oynadı bende oynadım.
Kendisi iki tane kupon yaptı, bu kuponların toplamı 150 TL idi.Bende 5 Liraya yukarıda bahsettiğim 500 TL'lik kuponu yaptım.Efenim saat gece 4 oldu ve ben sadece 2 maça kaldım.Fakat o kadar inanmıyorum, o kadar bir beklentim yok ki, sabah bakarım deyip uyudum.Düşünün o kadar heyecansızım.Tutmayacak biliyorum diyorum.

Sabah saat 10 gibi Kuzenimin 'Galk lan zengin olduk galk' demesiyle gözlerimi açtım. ''Oğlum hesaba girdim 20-25 Tl bir para bekliyordum bir baktım 600 TL yazıyor (Küsuratlı aslında ama yazmıyorum) dedi.Mutlu bir şekilde kahvaltımızı yapıp, parayı da 300 - 300 kırıştık.İlaç gibi geldi para.Hem evin ihtiyaçlarını aldık hemde cebimize harçlık kaldı.Bir daha da tutturamadım.

Yani diyeceğim o'dur ki ; Murphy Kanunun dediği gibi ''Beklenti yükseldikçe kazanma ihtimalin düşüyor'' :D

Bu OKC’nin hali ne olacak böyle. Rezil durumda adamlar. Westbrook dışında herkes kötü. Miami yok diye OKC’yi tutarız oda berbat oynar. Sanırım benim desteklediğim takımlar hep böyle olacak.

@Çörekçioğlu Luffy 20 TL koymuştum, 98.26 TL geldi. Bebek adımları ama olsun. 10 TL koyduğum 332.36 TL verecek olanı bekliyorum şimdi. Yarın belli olacak şu ana kadar 2'de 2 ama 3 maç daha var. :oleyo:
Olay böyle başlıyor.

1. Adım: Fazla beklentiye girmeden ufak iddialarla kazanç sağlama

2. Adım: Bu kazanç durumunda belirli bir süre istikrar sağlama

3. Adım: İddia konusunda özgüven sahibi olma. Artık daha büyük meblağlar ile iddia oynama.

4. Adım: Kazanılan paranın, 2-3 büyük meblağlı iddia ile kaybedilmesi

5. Adım: Kendini sorgulama aşaması. Fakat bu noktada da asıl görülmesi gereken görülmeyip iddiada yanlış yaptığını düşündüğü şeyleri değiştirir ama yine de sonuç değişmez.

6. Adım: Kimisi için iddiayı bırakma, kimisi için daha da hırs kasıp ortaya daha büyük şeyler koyma süreci, kimisi için de depresyon süreci.... Falan filan

Ona göre amaneden!!! Tarafını seç:oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık