Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Olay böyle başlıyor.

1. Adım: Fazla beklentiye girmeden ufak iddialarla kazanç sağlama

2. Adım: Bu kazanç durumunda belirli bir süre istikrar sağlama

3. Adım: İddia konusunda özgüven sahibi olma. Artık daha büyük meblağlar ile iddia oynama.

4. Adım: Kazanılan paranın, 2-3 büyük meblağlı iddia ile kaybedilmesi

5. Adım: Kendini sorgulama aşaması. Fakat bu noktada da asıl görülmesi gereken görülmeyip iddiada yanlış yaptığını düşündüğü şeyleri değiştirir ama yine de sonuç değişmez.

6. Adım: Kimisi için iddiayı bırakma, kimisi için daha da hırs kasıp ortaya daha büyük şeyler koyma süreci, kimisi için de depresyon süreci.... Falan filan

Ona göre amaneden!!! Tarafını seç:oleyo2:
Trust me. I'm the Doctor.

Epey mantıklı biriyimdir, oynamak için bilerek playoff'u bekledim hatta. Sadece mantıkla hareket edeceğim. Bakalım gelecel ay konuşuruz. :oleyo:

Sezon boyunca gittikçe artarak Brooklyn desteklerken buldum kendimi belki başka bir sürü kişi gibi :) Ama şu an bu takıma sempatim zirve yapmış olabilir. Ayrıca Brett Brown'a uyuz olduğum için de Philly'nin elenmesine çok daha az üzülebilirim. Kovulsun şu vasıfsız ya. Bütün süreci mahvediyor.

Sezon boyunca gittikçe artarak Brooklyn desteklerken buldum kendimi belki başka bir sürü kişi gibi :) Ama şu an bu takıma sempatim zirve yapmış olabilir. Ayrıca Brett Brown'a uyuz olduğum için de Philly'nin elenmesine çok daha az üzülebilirim. Kovulsun şu vasıfsız ya. Bütün süreci mahvediyor.
Dudley'e epey uyuz oldum.

Butler'ı atmasalardı keşke. :oleyo2: Dudley'in kaşındığı çok belliydi. Beverley kadar vardır belki bu Dudley'in iticiliği ama Beverley daha profesyonel. :oleyo2:
Yok beaaaa. Beverley çok başka bir gezegenden yapma. Bi de Dudley gerçekten itici ama ortaya mücadele koyması yine hoşuma gidiyor, takıma da cidden acayip yararlı bi oyuncu. Beverley'de hiçbiri yok, adam dünyaya sırf itlik yapmaya gelmiş :D

He bi de Dudley komik, bu da bir artı yani :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık