Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Yok beaaaa. Beverley çok başka bir gezegenden yapma. Bi de Dudley gerçekten itici ama ortaya mücadele koyması yine hoşuma gidiyor, takıma da cidden acayip yararlı bi oyuncu. Beverley'de hiçbiri yok, adam dünyaya sırf itlik yapmaya gelmiş :D

He bi de Dudley komik, bu da bir artı yani :oleyo:
Dudley'i pek görmemiştim önceden, denk gelmemiş bana demek ama potansiyelini gördüm diye öyle dedim. :oleyo2: Beverley kadar uyuz olduğum biri daha yok NBA'de galiba ya. Adam rahatsız.

Bakarım! Bari suratıma sevinme ayıp be :oleyo2: Takım genç diye kaybettiler resmen başka bir şey değil ya. Neyse Batıda Sacramento, Doğuda Brooklyn.. yollarını gözleyeceğim :utangac:
Katılıyorum. Maçı çok kez alabilirlerdi. Embiid de sakat sakat çok iyi iş çıkardı he. Yalnız bu serinin galibi her türlü elenir bir sonraki turda. Scooby Doo'daki Shaggy gibi savsak oynuyorlar.

Katılıyorum. Maçı çok kez alabilirlerdi. Embiid de sakat sakat çok iyi iş çıkardı he. Yalnız bu serinin galibi her türlü elenir bir sonraki turda. Scooby Doo'daki Shaggy gibi savsak oynuyorlar.
Katılıyorum :D Brooklyn zaten elenir, çıksalar mucize olurdu en baştan beri. Philly'nin de kurduğu kadro hepimizi etkiledi ama işte öyle olmuyor o işler. Embiid de nereye kadar kurtaracak? Herif zaten sakat sakat oynuyor. Yalnız karşısında bile duramadı Allen ya :( Üzücü.

Katılıyorum :D Brooklyn zaten elenir, çıksalar mucize olurdu en baştan beri. Philly'nin de kurduğu kadro hepimizi etkiledi ama işte öyle olmuyor o işler. Embiid de nereye kadar kurtaracak? Herif zaten sakat sakat oynuyor. Yalnız karşısında bile duramadı Allen ya :( Üzücü.
Kâğıt üzerinde Philadelphia çok iyi ama galiba koçları da takımın uyumu da dandik. Raptors eler bu iki takımı da. :oleyo2: Ben zannetmiyorum Magic'in alabileceğini. İddia oynaması zorlaşacak bir sonraki turda ya. En iyisi üst falan oynamak. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık