Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nba

'Genel Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,231
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Kyrie ile olmaz 2 maç Boston izle direk anlarsın takımın surat Gulyabani görmüş gibi. Geçen sezon Tatum surat güneş gibiydi şimdi çoçuk sanki zorla sahaya sürülmüş gibi. Bunları geçtim topu bırakmıyor ki diğerleri oyuna girsin, izo oynuyacaksan boş adamı bul, Harden filan direk buluyo bu hiç oralı da değil. Son maçlar topu Smart'a verdi Kyrie de topsuz kat ettiriyor içeri, top zaten Kyrie elinden çıkınca da top dolaşımı oto artıyor ama nereye kadar. Smart'la nereye kadar oynatabilirki takımı ? İş Playoff geldimi bunlar geçiçi çözüm sadece her takım karşının setlerine kadar ezberliyor. Özelikle Toronto'yu yenemeyiz nerde gelir bilmiyorum. Bucks, Mirotic de almış net basamak atlatır takımı. Final çok zor.

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,171
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Normal sezon ve playofflar çok farklıdır. Kağıt üstünde baktığında, sorunlarını da göz önüne alırsan Boston en zayıf duruyor bu dörtlüden. Ama geçen yıl bundan da uzaklardı favori olmaktan. Tecrübe ve koç faktörü ile bir adım öne koyuyorum Boston'ı her şeye rağmen. Bir tık öne koyuyorum öyle açık ara favori demiyorum tabi :)
    Daha yeni biraz iyiye gittiler işte yoksa felaketlerdi. Dediğin gibi Kyrie topu aldı vermedi bütün sistem allak bullak oldu. Pırlanta gibi gençler söndü :) Ama yakınlarda Kyrie yine gençleri suçladı bu sefer karşı çıktılar falan bi hareketlenme oldu sonra Kyrie özeleştiri yapabildi nihayet. Hatta arayıp Lebron'u özür dilemiş falan :D Bi iyileşme olsa da doku uyumsuzluğu da aşikar tabi. Yine de benim favorim Boston. Çok az bi avantajları var diğerlerine göre.

3. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,171
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Normalde All-star maçlarını hiç sevmem ama dünkünün geniş özetini izledim, özet olduğundan mı bilmem de acayip güzel maç olmuş ya sanki :D İlk kez bir all-star maçını beğendim diyebilirim.

4. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,596
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Kuponumun son maçıdır ve Golden State evinde Harden'siz Rockets'a maç kaybeder :D

5. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,659
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    İddia oynayasım geldi. Site önerisi var mı?

6. Crow's Eye It's all about chemistry

Crow's Eye (It's all about chemistry)
    Mesaj Sayısı 1,428
    Üyelik Tarihi16 Tem 2015
    Golden State vs Clippers çok güzel maç oluyor. 31 sayıdan geri geldi Clippers.

7. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
    Mesaj Sayısı 5,682
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Clippers ne yapmış öyle. Golden State bitmiş.:a:

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,659
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Sebebi aşağıda:

9. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
    Mesaj Sayısı 5,682
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Bak gördün mü, yine kelebe etkisine neden oldun. :( Senin burada onu düşünmen, düşüncenin büyüyüp Golden State'in yenilmesi ile sonuçlandı. :)

10. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,659
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Ah. Dünyayı böyle etkiliyorum işte. Nereye dokunsam... Çürüyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık