Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Harden'dan neden bu kadar nefret ediliyor ya? Oyun stilini falan beğenmezsiniz de ne bileyim.. sahada ters ters hareketler falan mı yapıyor yoksa?

Basket atmak için değil faul alabilmek için oynayan bir adamın oynadığı oyunu kim, nasıl sevebilir yav?
Doğrudur da ekşide falan da bayağı sövmüşler adama. On farklı kişi asla Kobe vs olamayacak yazmış. Hani dedim acaba adam ya da fanlarının böyle bir iddiası mı oldu da bu kadar eleştiriliyor. Bir de şu ara inanılmaz formda. Formda olduğu bir dönemde linç edilmesi de garip. Gerçi bizim millet bir şey olsa da linç etsek diye bekliyor hazırda. Yabancı forumlara falan bakmak lazım. :D

Doğrudur da ekşide falan da bayağı sövmüşler adama. On farklı kişi asla Kobe vs olamayacak yazmış. Hani dedim acaba adam ya da fanlarının böyle bir iddiası mı oldu da bu kadar eleştiriliyor. Bir de şu ara inanılmaz formda. Formda olduğu bir dönemde linç edilmesi de garip. Gerçi bizim millet bir şey olsa da linç etsek diye bekliyor hazırda. Yabancı forumlara falan bakmak lazım. :D
Pek takip etmiyorsun galiba? İzlesen anlardın bence. :D Houston taraftarı ve takımın kendi kültürü de genel olarak çirkef olduğundan dolayı yabancı forumlarda da durum farklı değildir. :D

Kobe olmasına ise imkân yoktur zaten. Kobe şiir gibi oynuyor çünkü. Harden'ın oyun tarzı bile mızıkçılık üzerine gibi. :D

Pek takip etmiyorsun galiba? İzlesen anlardın bence. :D Houston taraftarı ve takımın kendi kültürü de genel olarak çirkef olduğundan dolayı yabancı forumlarda da durum farklı değildir. :D

Kobe olmasına ise imkân yoktur zaten. Kobe şiir gibi oynuyor çünkü. Harden'ın oyun tarzı bile mızıkçılık üzerine gibi. :D
Takip etmiyorum ya bu sene. Play off dönemi izlemeye başlarım. Şimdilik sadece arada youtube'dan ilgimi çeken maçların özetlerine bakıyorum. Zaten takip etmediğimden anlamak için sormuştum soruyu da. :D Sağol cevap için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık