Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Ben fan olmayı bir türlü anlayamadım gerçekten. Fanatikliği ise hepten anlamıyorum. Tüketicisin ya sen. Neyine bağlandın oturduğun yerden, çirkefliğine mi? :( Ben en son ortaokul zamanında bıraktım Beşiktaş'ı tutmayı misal. Liseye geçince bitti gitti yavaştan.
Sen iyi erkenciymişin ya :D Ben üniversite 1'de bıraktım Fener'i.

Geçen sene bir taraftar olarak rockets a gerçekten çok inaniyordum ki o 27 üçlük kaçırana kadar nasil oyuncular bunu tamamen atlatamadiysa bir taraftar olarak bende atlatamadim gecen sene şampiyon olma şansimiz vardi bu sene playofflara kalirsak gercekten cok fazla efor sarf etmemiz gerek tekrar sampiyonluk hayali kurmak için. Ahh Lebron ahh keşke gelseydin de uçursaydin bizi. Şu anda gercekci bir şampiyon adayi gibi degiliz bence harden ne kadar insan ustu oynuyor olsada.

Uzun zaman sonra ilk kez Doğu'da çok güzel takımlar kuruldu. Şimdiden playoff'lar için heyecanlandırıyor beni. Çekirdekleri de genç hepsinin, uzun yıllar götürür bu rekabet gibi duruyor. AD takası olsaydı Batı'da da bir rekabet görürdük ama olmadı. GSW süpürür doğal afet olmadığı sürece. Finalde hangisi karşısına gelse daha heyecan verici olur diye düşündüm de seçim yapamadım resmen; Milwaukee, Philly, Toronto veya Boston hepsi de finale yakışır. Kazanma ihtimali dersek her şeye rağmen ve her türlü Boston derim tabi.

Uzun zaman sonra ilk kez Doğu'da çok güzel takımlar kuruldu. Şimdiden playoff'lar için heyecanlandırıyor beni. Çekirdekleri de genç hepsinin, uzun yıllar götürür bu rekabet gibi duruyor. AD takası olsaydı Batı'da da bir rekabet görürdük ama olmadı. GSW süpürür doğal afet olmadığı sürece. Finalde hangisi karşısına gelse daha heyecan verici olur diye düşündüm de seçim yapamadım resmen; Milwaukee, Philly, Toronto veya Boston hepsi de finale yakışır. Kazanma ihtimali dersek her şeye rağmen ve her türlü Boston derim tabi.
Toronto finalist bu sene.

Milwauke favorim. Philllyde iyi ama Butler gibi sağı solu belli olmayan yıldızları var.
Toronto finalist bu sene.
Zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık