Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nba

'Genel Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 18,528
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Ben fan olmayı bir türlü anlayamadım gerçekten. Fanatikliği ise hepten anlamıyorum. Tüketicisin ya sen. Neyine bağlandın oturduğun yerden, çirkefliğine mi? :( Ben en son ortaokul zamanında bıraktım Beşiktaş'ı tutmayı misal. Liseye geçince bitti gitti yavaştan.

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,829
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Sen iyi erkenciymişin ya :D Ben üniversite 1'de bıraktım Fener'i.

3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 18,528
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Sana da günaydııın. :oleyo2:

4. Wanderer of the Seas Denizin Atarlı Çocuğu.

Wanderer of the Seas (Denizin Atarlı Çocuğu.)
    Mesaj Sayısı 109
    Üyelik Tarihi8 Nis 2017
    Geçen sene bir taraftar olarak rockets a gerçekten çok inaniyordum ki o 27 üçlük kaçırana kadar nasil oyuncular bunu tamamen atlatamadiysa bir taraftar olarak bende atlatamadim gecen sene şampiyon olma şansimiz vardi bu sene playofflara kalirsak gercekten cok fazla efor sarf etmemiz gerek tekrar sampiyonluk hayali kurmak için. Ahh Lebron ahh keşke gelseydin de uçursaydin bizi. Şu anda gercekci bir şampiyon adayi gibi degiliz bence harden ne kadar insan ustu oynuyor olsada.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık