Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Hareketli perdeye faul çalınırsa gsw biter.
Aslında geçen seneye göre çok daha fazla çalıyolar nedini hücümun önünü açmak ilginç ki. Haraketli perdeye faul çalmıdıklarında takımlar savunmada tüm oyuncuları switch yaptırıyordu perde yapmanın anlamı kalmıyordu. Houston gibi tamamen switch yapanlar GSW süreki haraketli ol, perde yap hücümda switch yaparak boşa çıkarıyodu. Tabi müthiş NBA organizasyonu bunu engelemek için direk harakete geçti. Houston tüm savunma planını çöpe attı.

Oyunu pazarlamak için herhangi fark yaratan savunma yöntemi direk bitiriyolar. Hücüm herzaman savunmaya göre daha fazla izleniyor izleyiçi = para demek olduğu için. Harden gibi eline koluna rakibe bilerek vurarak faul almaya çalışan tipler çıkıyor. Her spor da hücümcu savunma yapana göre biraz daha fazla kollanır %55 veya 60 olsun. NBA % 70 geçmiş durumda bildiğin savunma yasak desinler daha iyi. Bu sene maçları izliyorum sayılar %40 filan ya turnike yada smac. Potaya giden adamın direk etrafından uzaklaşıyolar çünkü savunma yapsa en güçük temasda faul çalıyolar. Bü yüzden kimse savunmuyo sonra Harden 40 atıyo KD istese 40 sayı ortalamayla oynar Lebron iste her maç 45 atar. Bu NBA tabi atarlar eski'nin uzun 3 numraları şimdinin 1 numaraları olmuş gelen geçen turnike atıyor. 50 yıllık Pivot olayını nerdeyse bitirdiler 15 yıl önçeki 30 sayı bugünün atılan 40 sayısından çok daha zor benim gözümde.

Olayı açıklayacaktım baya ağladım buraya.

2 maçtır OKC’nin yenilmesini Houston ve Spurs değerlendiremedi ve güzel oldu. Özellikle Houston yenildikçe mutlu oluyorum. Faul alma üzerine kurulu bi balonun abartılması beni çok rahatsız ediyor. Bu gece Spurs deplasmanına çıkacak OKC, çok zor işi.

Senin yazacağın yorumun. :( Dedim herhâlde epey iyi oynadı, o yüzden attığın video'yu da açmadım. Maça girdim ve sonuç? Sıradan bir maç. :(
Oraya o kadar vidyo atmışız açsana madem bir de beni suçluyorsun :D Maçı daha izlemedim de Milwaukee-Houston maçı nasıl öyle sıradan kötü maç olabilir yav :/

ŞIPOYLIR olmasın dedik efendi. :( Sıradan olan Giannis'in oyunuydu. Bir ekstrası yoktu yani. :/
20 ribaund almış adam insafsız. Neyse izlemedim bile ahkam kesecek durumum yok :D Spoiler içerisine almayacaktım aslında harbiden, el alışkanlığı sanırım :/ Ama ne güzel çalmış kafasına ya yine izledim yine güldüm.

Spoiler olmasın demeni yeni anladım bu arada :D

20 ribaund almış adam insafsız. Neyse izlemedim bile ahkam kesecek durumum yok :D Spoiler içerisine almayacaktım aslında harbiden, el alışkanlığı sanırım :/ Ama ne güzel çalmış kafasına ya yine izledim yine güldüm.
Ya 20 tane alsa ne yazar. İstatistiklere bakıp yorum yapmayın karşim ya. aslşfkisal Zaten ona da yanlış bakmışsın galiba. 21 diyor çünkü. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık