Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Tüm övgüler Minato ya.
Anket Minato yu içermeseydi daha mantıklı yaklaşırdım olaya ama söz konusu Minato ise yapacak bir şey yok.

Minato Namikaze (4.Hokage) gibi duruyor, aklımı tek çelen kişi ise Madara'dır..
1.hokageye oy verenler açıklasınlar neden?...Adam gördüğümüz üzere tek artı yönü rikudou sennin'in soyundan gelmesi + Ağaç elementini kullanıyor .
Ve Madara'yı yendiği söylenmişti o bile yalan çıktı..
1.Hokage yerine 3. hokage deseniz anlayacağımda....

Minato Namikaze (4.Hokage) gibi duruyor, aklımı tek çelen kişi ise Madara'dır..
1.hokageye oy verenler açıklasınlar neden?...Adam gördüğümüz üzere tek artı yönü rikudou sennin'in soyundan gelmesi + Ağaç elementini kullanıyor .
Ve Madara'yı yendiği söylenmişti o bile yalan çıktı..
1.Hokage yerine 3. hokage deseniz anlayacağımda....
Naruto konuları beni çok şaşırtıyor ya Madara'yı yendiği nerede yalan çıktı? Dalga geçmiyorum ha ben Naruto'ya hakim biri değilim o yüzden soruyorum.

Hashirama Senju olarak düşünüyorum. Bu adam Rikodou'nun küçük oğlunun soyundan geliyor.Madaranın soyundan olan büyük oğul ile küçük oğul arasında ki savaşı küçük olan kazanmıştı hatırlarsanız. ve Tarih Tekerrür etti Hashirama (Küçük soy) Madara (Büyük Soy) savaşın da Hashirama Senju kazanmıştı.O yüzden yaşayan en güçlü Karakter Uchiha Madara benim gözüm de ama genelleme yaparsak Hashirama Senju'dur.
bu yazılanların dışında 1. hokage elinde bir kaç tane kuyruklu bulunudacak güçlüydü. vede kalkıp 9 kuyruk dışında digerlerini kuyruklusu olmayan köylere dagıttı. Güçlü olmasa bunu yapmazdı bence. vede halen onun teknigini kullanan iki var biri deneyle üretilmiş bir shinobi digeri madara :)

Minato'nun en güçlü olduğunu söylerken aklınızdan ne geçiyor anlayamadım. Şu ana kadar Uzay zaman bariyeri, uçan yıldırım tanrısı tekniği, tamamlanmamış rasengan'ı ve Ölüm tanrısının mührü dışında bu adamın başkaca bir tekniği gösterilmedi. 3.Raikage, 3 gün boyunca 10.000 kişi ile vs atabilen ve 8 kuyruklu ile başabaş dövüşüp kazanabilen birisi. Bu açıdan listedeki en fazla dayanıklılığa sahiğ kişidir. Minato bu adamla vs atsa ve uçan yıldırım tanrısı tekniğiyle ışınlanıp rasengan ile vursa dahi bu derece dayanıklılığı olan bir adamı yenme ihtimali yok. Bir müddet sonra kendi çakrası tükenince tek yer Raikageden. Hashirama ile vs atsa çakrası yetmeyeceği için kaybeder. Madarayla vs atsa ki bence hiç şansı yok, Susanooya tokat mı atacak bu adam ya da basit bir rasengan ile dokunabilecek mi? Kaldı ki 4.Raikage ile dövüşünde rasengan kullanmadı, ölmeden önce de başlangıç seviyesinde kullanıyordu. Ayrıca bu adam madem bu kadar güçlüydü neden tobiyi tekte alamayıp onun uzay zaman tekniği benden çok üstün deyip Narutoya Kyuubiyi mühürledi? Adam belli ki yenemeyeceğini biliyordu ileride yensin diye oğluna havale etti.
Aynen katılıyorum.

Naruto konuları beni çok şaşırtıyor ya Madara'yı yendiği nerede yalan çıktı? Dalga geçmiyorum ha ben Naruto'ya hakim biri değilim o yüzden soruyorum.
Ferit hoca, ne diyor zatı muhterem şahıs onunla genlerini alabilmek için dövüştüm..Madara ilerisi için böyle bir şey yaptı,orada gerekli parçayı 1. den aldı şelaleden düştü öldü bilindi.. ama ölmediği yıllarca yaşadığı ve ölmeden önce de rinneganı açtığı ortaya çıktı sırf ayın gözü planı için...

Ferit hoca, ne diyor zatı muhterem şahıs onunla genlerini alabilmek için dövüştüm..Madara ilerisi için böyle bir şey yaptı,orada gerekli parçayı 1. den aldı şelaleden düştü öldü bilindi.. ama ölmediği yıllarca yaşadığı ve ölmeden önce de rinneganı açtığı ortaya çıktı sırf ayın gözü planı için...
Madem yenebileceği bir adamdı neden yenip almadı genleri?

Yenseydi diğer bütün klanlar madara ile dövüşecekti ve başı beladan kurtulamayacaktı ve bildiğimiz üzere de rinneganı ölmeden önce uynadırdı
Bu söylediklerin hiçbiri yendiğine veya yenebileceğine işaret değil ki niye bütün klanlar Madara ile dövüşsün, ölmeden önce rinnegan açması ne alaka kafam çok karıştı bir yerde açıklanıyo mu bu yenilmediği yenildi diyolar işte ölmediğini öğrendik sadece :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık