Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Bu gözleri ölmeden önce uyandırdım diyor bu adam ne zaman öldü ? Hashirama savaşında değil mi ?
@frztrk Orochimaruyu tanıdığını nereden çıkarttın ? Edo Tensei'yi Orochimaru 2.Hokageden öğrendi.Edo Tensei'yi bilmesinin nedeni bu.
@Stark hocam sen çok geri de kalmışsın mangayı tekrardan bir gözden geçir.
Kabuto'yla konuşmasına dikkat et istersen o adam diye bahsettikleri biri var ha Orochimaru gibi geldi bana belki yanlış yorumumdur.
Yere göğe sığamayan Hashirama Senju ve Tobirama Senju 70 lerdeki Sarutobiyi(ki herhangi bi klana dahil değil Rikudounun soyundan filanda gelmiyor) deviremedi.
Edo ile çağrılmışlardı yalnız ona göre tam güç olmayabilirler.

Tobide olabilir.Ben onun asistanıyım dedi Belkide Orochimarudur.Ama Orochimaru olsa ismi geçerdi.Bence Tobiyi kast etti.
Asistanıyım muhabbetinden sonra Orochimaru olduğunu düşündüm zaten niye Tobi'nin asistanıyım desin?

Yere göğe sığamayan Hashirama Senju ve Tobirama Senju 70 lerdeki Sarutobiyi(ki herhangi bi klana dahil değil Rikudounun soyundan filanda gelmiyor) deviremedi.
Sen kafa mı buluyorsun ? Seri de Küçük oğlanın Senju soyu Büyüğün ise Uchiha soyu olarak nesillerdir devam ettiğini söylendi.Tartışmak bile saçma seninle.

Rikodu senin :p buda sorumu adam tanrı olarak görülüyordu :p

ama listeden dersen 3.Raikage adam MONSTER :D
[ Narutonun WB'si gibi ]

Orochimaru'nun Edo Tensei jutsusu ile çağrıldıkların da %30 güçlerini kullanabiliyorlardı sanırım.
@Baki laflarına dikkat et ben Senju clanına o soydan gelmiyor filan dedin sandım, o kadar saçma yorumların var ki buda onlardan birisi sandım.

Madara'da edo ile çağırıldı.Kabutonun Edo gelişmiş bile olsa Koskoca Hashirama ve Tobirama(+Orochimaru) bi ayağı çukurdaki Sarutobiyi öldüremediler.
Özellikle dedi benim edom farklı diye diğerlerini geçtim bu konuda diye ve hatta Madara konusunda ayrı bir olay söz konusu dedi o kendi gücünde dedi.

Orochimaru'nun Edo Tensei jutsusu ile çağrıldıkların da %30 güçlerini kullanabiliyorlardı sanırım.
@Baki laflarına dikkat et ben Senju clanına o soydan gelmiyor filan dedin sandım, o kadar saçma yorumların var ki buda onlardan birisi sandım.
Abi sen nerede okuyosun bunları bizi de aydınlatır mısın :D
Kendi gücünde ve ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz.Hashirama bu adama eşit desek bile edo ile çağrıldığında acı çekmiyor yara almıyor ve ölümsüz.Tamam Sadece Hashirama olsa neyse Birde Tobiramada ordaydı.
Bu güne kadar Edo ile çağrılanların kendi gücünde olmadığını biliyoruz sadece Madara'nın kendi gücünde olduğu söylendiğinden, ve sence Hashirama o güçte miydi veya Madara'yı görüyoruz yaptığı şeyler ortada sence bu adam oradaki Hashirama'ya tek atmaz mı bir rinnegan o kadar güç farkı yaratır mı?

Edo ile tüm güçleri ile gelmiyorlar ancak normale yakın bir seviyede geliyorlar.3 aşşa 5 yukarı edonun avantajları aradaki farkı kapatıyor.Yara almama ölmeme vs.

Bir Sharingan bile ne kadar fark yaratıyorken Rinnegan onunda üstü bir seviyede olduğu için çok fark yaratır.
Söylemeye çalıştığım şey o değil ya neyse konuyla çok alakasız yere kayıyoruz burada keselim sonra yine tartışırız seninle.

Bu arada Madara 1. Hokage ile dövüştükten sonra direkt ölmüyor. Ölümü başka bir zaman gerçekleşiyor. Sadece yeniliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık