Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Bu söylediklerin hiçbiri yendiğine veya yenebileceğine işaret değil ki niye bütün klanlar Madara ile dövüşsün, ölmeden önce rinnegan açması ne alaka kafam çok karıştı bir yerde açıklanıyo mu bu yenilmediği yenildi diyolar işte ölmediğini öğrendik sadece :S
Başkan ben sadece çıkarımlar yapıyorum..Onunla genlerini almak için dövüştüm diyor..Ve şelaledan düşüyor! millet de 1. onu öldürdü diyor...
Amacını sonradan anlıyoruz..Dünyayı tek başına yönetmek..Eğer böyle bir hedefin olsa sen ne yapardın..Ortalıkta mı olurdun perde arkadasından mı iş yapardın?...

Başkan ben sadece çıkarımlar yapıyorum..Onunla genlerini almak için dövüştüm diyor..Ve şelaledan düşüyor! millet de 1. onu öldürdü diyor...
Amacını sonradan anlıyoruz..Dünyayı tek başına yönetmek..Eğer böyle bir hedefin olsa sen ne yapardın..Ortalıkta mı olurdun perde arkadasından mı iş yapardın?...
Ne biliyim yeterince güçlüysen neden perde arkasından çalışasın veya bulunmamak istesen niye bulunasın Akatsuki gayet çalıştı normal olarak onlar neden saklanmadı gizli çalışmadı madem istediği gücü gidip direk aldı adamlar. Bulunmak istemeyince bulunmadılar. Orochimaru'nun ne kadar süre gizli kaldığını biliyoruz. Bence Madara gibi bir adam kendini o kadar gizlemesine gerek yok. Bir de gücünü Hashirama'yla ispatlasa kim düşer peşine.

Başkan ben ne dersem sen yine aynı bildiğini diyeceksin , adam Rikudou sennin olacak yakında...Yeni tanrı olacak Tobi neredeyse..
Tobi'nin kim olduğu açıklanmazsa bu böyle sürüp gider...

Başkan ben ne dersem sen yine aynı bildiğini diyeceksin , adam Rikudou sennin olacak yakında...Yeni tanrı olacak Tobi neredeyse..
Tobi'nin kim olduğu açıklanmazsa bu böyle sürüp gider...
Kabul etmiyormuş gibi mi göründüm :/ Açıkçası sadece diğer taraf daha ağır basıyor diye bu şekilde düşünüyorum gördüğüm şeyler üzeriden konuşuyorum yani cidden yenebilecek olduğuna bir kanıt yok ortada söylenen şey bile o an yenildiğine işaret ediyor yine de yorum farkı tabi çok uzatmaya gerek yok konuyu 2. kez dağıttım :D

Sandaime Raikage'dir. 10.000 kişi ile 3 gün 3 gece kapışmak kolay iş değil. Üstüne bir kuyruklu canavarla dövüşebilen tek kişi. Dayanıklılığı ve çakra seviyesinden bahsetmiyorum bile. Kekkei Genkai ya da kuyruklu canavarı da yok üstelik.

Sandaime Raikage'dir. 10.000 kişi ile 3 gün 3 gece kapışmak kolay iş değil. Üstüne bir kuyruklu canavarla dövüşebilen tek kişi. Dayanıklılığı ve çakra seviyesinden bahsetmiyorum bile. Kekkei Genkai ya da kuyruklu canavarı da yok üstelik.
Buna diyecek bir lafım yok.. 3.Raikage bir insan olamaz..

Hakkatten smoker-san anlamıyorum bunları ya :)
diyorum 3.Raikage = WB

ne oldugu belli olmayan tobiyi saymazsak eger;

minato; potansiyel olarak 4 ünün içinde en üst düzeye cıkabilecekti belki ama,3. raikagenin gücünden bile asagıda bence.sonucta oglunun rasengan üzerinden tamamlayıp onu gectigi saldırısı bile adama etki etmedi.ayrıca 10000 kişiyle savasabilecegini sanmıyorum,kyubiyide ölümü pahasına durdurabildi,üstelik kushinanın yardımıyla.yani bilinen son halleriyle en gücsüz minatodur acı ama gercek.:)

3. raikage ; o savunma ve o saldırı gücüyle seviyesinin nasıl oldugunu herkez gördü,yani kendisi haric belkide ona zarar verebilecek biri bile yok.yani ondan güclü birileri varsa bunlarda ancak hashirama ve madaradır cünkü zamanlarının en güclüleri,her yerde söylenene göre bu ikisi ve bu adama denk olabileceklerde kendi zamnlarındaki kageler muu,2. mizukage ve belkide 3. kazekagedir.

hashirama ve madara ; dedigim gibi senju ve uchihanın basları,o zamnki bilinen shinobi dünyasının en büyük iki gücüler.3. raikage 8 kuyrukluylan basa bas savasmıs ama... madaraylan,hashirama onları oyuncak köpek gibi kullanmıs:) ,ayrıca birbirlerine nerdeyse denklermiş sadece hikayede bahsedilenlerden anladıgımıza göre,hashirama madarayı yenmiş.üstelik madara savasa kyubiylen gelmiş.tamam mitoda hashiramaya yardım etmiş ama,sonucta madara yinede kaybetmiş.ve bunu kendi söylüyor.üstelik iki tane hücre caldıgı için ve bu yüzden ölmeden önce rinnegan acıp,hashiramayı gectigi için kendinide gelecege odaklanarak kazanan ilan ediyor ezik... acı ama gercek:)

yani bilinenlerle hashirama en güclüsüdür.ama rinnegan acmıs ve senju geni calmıs madara ondan güclü hale gelmiştir ölmeden önce. sonuc...rinneganı katan madaraya versin,hashiramayı büyük ihtimal kimse yenemedi madara dahil, bu yüzden hashiramanın hakkıdır diyende ona versin.ama gencecik ölen ve teknikleri daha geliştirilme asamasındaki minatoyada sevdiginiz için verebilirsiniz oy.(raikageye gelirsek,konohadan degil sansına küssün,ona oy yok )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık