Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Naruto'yu itin münasip bi yerine sokmaya gerek yok arkadaşlar. Naruto'da kyuubi olmasa bile hokage olurdu. Kyuubi ona dünyayı tehdit eden güçle savaşması için verildi. Luffy'de lastik meyvesi olmasa karşılaştığı rakiplerin kaç tanesini yenerdi demek gibi bişey oluyor"herşeyi kyuubi yaptı o olmasa naruto hiçti" demek. Az şaçmalayın. Naruto gerektiği zamanlarda zeki ve çok yetenekli bir ninja. Ayrıca ondaki azim kaç karakterde var birde psikoloji uzmanı adam kimle konuşsa imana getiriyor. Sırf babasının genleri yeter hokage olması için. Serinin kurgusunu sevmiyorsanız okumayın rahatlayın. İchigo neden kılıç kullanıyor,luffy de neden lastik meyvesi var,natsuda ejderha büyüsü olmasa ne yapardı,naruto da kyuubi var size göre bütün karakterler malın,yeteneksizin teki.

Naruto'yu itin münasip bi yerine sokmaya gerek yok arkadaşlar. Naruto'da kyuubi olmasa bile hokage olurdu. Kyuubi ona dünyayı tehdit eden güçle savaşması için verildi. Luffy'de lastik meyvesi olmasa karşılaştığı rakiplerin kaç tanesini yenerdi demek gibi bişey oluyor"herşeyi kyuubi yaptı o olmasa naruto hiçti" demek. Az şaçmalayın. Naruto gerektiği zamanlarda zeki ve çok yetenekli bir ninja. Ayrıca ondaki azim kaç karakterde var birde psikoloji uzmanı adam kimle konuşsa imana getiriyor. Sırf babasının genleri yeter hokage olması için. Serinin kurgusunu sevmiyorsanız okumayın rahatlayın. İchigo neden kılıç kullanıyor,luffy de neden lastik meyvesi var,natsuda ejderha büyüsü olmasa ne yapardı,naruto da kyuubi var size göre bütün karakterler malın,yeteneksizin teki.
Aynen ya zorla izletiyolar sanki ilk bölümlerden öne çıkarıldı kyuubi baktın beğenmedin izleme.

kardeş çoğu konuda sana katılıyorum naruto yu fazla ezmeyelim tamam 9 kuyruklu olmasa bile baya güçlü kabul ama gıcık bir karakter en azından benim için ve imana getirme konusunda konuşmalarının hepsini biliyorum ve narutoya gıçık olma nedenlerimden biri de bu konuşmalar özellikle painle, itachi ile ...

kardeş çoğu konuda sana katılıyorum naruto yu fazla ezmeyelim tamam 9 kuyruklu olmasa bile baya güçlü kabul ama gıcık bir karakter en azından benim için ve imana getirme konusunda konuşmalarının hepsini biliyorum ve narutoya gıçık olma nedenlerimden biri de bu konuşmalar özellikle painle, itachi ile ...
Luffy nakamam diyince bir şey yok Naruto nakama diyince auuv [YOUTUBE]KsMjyQGFJ0Y[/YOUTUBE]

kyubinin artıları cokda dezevantajıda bir dünya.olaylara tarafsız bakalım arkadaslar.bir kere jiraiya narutonun mührünü düzeltmese,kyubinin chakrası karıstıgı için suyun üstünde bile duramıyordu naruto,üstelik azcık mantıkla,kyubii narutonun içinde olmasa,ailesinin hayatta olacagını ve minatonun yetiştirdigi devasa chakraya sahip narutonun neler olabilecegide farklı bir konu.

artılara gelince kyubinin gücü cok büyük ve inanılmaz bir artı katıyor narutoya,ama kendi chakrasıda devasa,yani normal bir vsde kyubi olmasa bile stamina ve süreklilik yönünden narotu evreninin en iyi ninjalarından olur.kyubii büyük bir güc,nagato chibaku tenseiyle bile durduramayınca sok gecirdi.9 kuyrugun gücü efsane ama asıl büyük gücler kyubiyi pet diye kullanmıs.hashirama senju ve uchiha madara.şimdide naruto arkadas diye kullanıyor o yüzden bence karsılıklı cıkar ilişkileri var ve en güclü formlarıda kombine ;)

sonra su anki naruto minatoyu gecmiştir.minatonun potansiyeli muhtemel shinobilign zirvesiydi.yani adam alır yürürdü ama gencecik öldü.su anki haliyle narutonun babasını yenmesi lazım.yenemese bile denge yakındır gücleri.teknik bakımından rasenganda babasını astı,sadece uzay zaman teknigi yok ama hız konusunda bence denge yakındır ve kyubib desteginide sayarsak tartı narutoya kayıyor.minatonun avantajı inanılmaz keskin duyuları,yüksek zekası ve deneyimi,yani snaiyeler içinde,raikage ve beeyi tus etti,tobiyi saniyeler içinde cözüp kunaisine ısınlanıp eline verdi.iki dakikada kyubinin naruto için önemini kavrayıp konohanın ve ninja dünyasının gelecegini kurtardı,tsunadenin deyimiyle bir tane hamle hatası yok.bu sartlar dahilinde savasta narutoyuda yenebilir ama ortaya güc,chakra,yıkıcılık gibi ana detaylar eklenince bence naruto artık minatoyu asmıstır.hedefiyse ninja dünyasının efsaneleri,hashirama ve madaradır.büyük ihtimalde herkesi gecicek,zaten uchihalar hep yenilmiş,kücük kardes senju rikoudo zamanındada yenmiş,sonra hashiramada yenmiş,en son naruto sasukeyi döfecek tamam işte :flaugh:

Hocam Naruto böyle bi karakter. Yani doğası öyle konuşması öyle duyguları öyle. Sanji'ye kadınlara karşı aşırı hassas olduğu için gıcık kapan insanlarda var. Ama Sanji öyle bi karakter değişemez öyle çizilmiş artık. Luffy'e yeteri kadar ciddi olmadığı için kızıyoruz bazen ama Luffy'nin doğası öyle değişemez adam. Bütün bunları kabul ederek benimsiyerek izliyoruz seriyi. Çünkü başka bi luffy olsa,başka bi sanji olsa One Piece One Piece olmazdı. Aynı şey Naruto içinde geçerli. Bunlara kızıyor beğenmiyorsanız sizin bilceğiniz iş eleştiremem sonuçta zevk meselesi ama sırf gıcıksınız diye karakteri itin biyerine sokmanız yanlış olur.

Konudan bağımsız Sasuke'de Kurama olsa ve kontrol edebilse müthiş olurdu.
Düşünsenize Kurama + EMS
Müthiş karakter olurmuş valla.

Hocam Naruto böyle bi karakter. Yani doğası öyle konuşması öyle duyguları öyle. Sanji'ye kadınlara karşı aşırı hassas olduğu için gıcık kapan insanlarda var. Ama Sanji öyle bi karakter değişemez öyle çizilmiş artık. Luffy'e yeteri kadar ciddi olmadığı için kızıyoruz bazen ama Luffy'nin doğası öyle değişemez adam. Bütün bunları kabul ederek benimsiyerek izliyoruz seriyi. Çünkü başka bi luffy olsa,başka bi sanji olsa One Piece One Piece olmazdı. Aynı şey Naruto içinde geçerli. Bunlara kızıyor beğenmiyorsanız sizin bilceğiniz iş eleştiremem sonuçta zevk meselesi ama sırf gıcıksınız diye karakteri itin biyerine sokmanız yanlış olur.
sen beni yanlış anlamışsın gücünü kabul ediyorum potensiyeli fazla ama dediğim gibi bir türlü sevemedim en sevmediğim sasuke sonrada naruto işte bu seride hatta yanına birkaç seri daha eklesem bile bir türlü sıralamayı değiştiremiyorum:üzgünüm:

sen beni yanlış anlamışsın gücünü kabul ediyorum potensiyeli fazla ama dediğim gibi bir türlü sevemedim en sevmediğim sasuke sonrada naruto işte bu seride hatta yanına birkaç seri daha eklesem bile bir türlü sıralamayı değiştiremiyorum:üzgünüm:

Direk sana söylemiyorum hocam kişisel algılama genel anlamda söyledim ben. Bu sitede gıcık olduğu karakteri olduğundan daha güçsüz göstermeye çalışan adamlar gördüm. O yüzden bu tarz konularda canım sıkılıyor sevmesende hakkını vericeksin karakterin.

Kolu olmasa bile dünyanın en güçlüsü olacak. Bunu biliyoruz ana karakter.
Biz kağıt üzerinde ki verilerle konuşuyoruz ? Aksi halde Kishi isterse 8374374 kuyruklu canavar çıkarabilir.
Ayriyetten başka serileri bu avantajı konusunda kıyaslama .
One Piece'de herkes şeytan meyvesi yiyebilir ,Bleach 'de herkes kılıç kullanabilir 2 kolu oldukça.
Naruto'da herkes Kyuubi sahibi olamaz.
Naruto'dan Kyuubiyi çıkarırsan;
Hız ,yenilenme,devasa chakra , hayvani güç,yaptığı rasengan türevleri ...
Kyuubi chakrası ile yapılmış, ayriyetten Narutonun ölüm durumlarında Kyuubi devreye girerek kurtarıyor.
Evrenin en güçlü yaratığından bahsediyoruz. Shinobi gereği zekasını kullanacak dümdüz bir felsefeyle gitmeyecek tabi . Ama seride'ki karakterlere oranla zeka ortalaması düşük.
Yeteneğe gelince , Kakashi tarafından çok defa vurgulandı.
Fuuton olayını öğretmek için yollar düşünmesi bunun örneğidir. Dahi Sasukenin eğitiminin kısa sürmesi ile Narutoyu aynı eğitemezdi. Kage Bunshin eğitimini bile Kakashi bulmuştur.
Daha Kage bunshin kopyalarının kaybolduktan sonra bilgiler kullanıcıya döndüğünü Kakashi sayesinde öğrendi.
Böylesi bir zavallığı bana zeki olarak nitelendirmeyin :/
Seride ki ana karakteri eleştirmek , seriyi sevmemek anlamına geldiğini ilk defa sizden duyuyorum. :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık