Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Sen niye geçmişe dönüyorsun onu çözemiyorum :/
Geçmişle sorunun varsa özelden mesaj at . Tartışalım ..
ŞUAN element ihtiyacı var , öğrenmeli dedim mi ?
Aynı şeyi tekrarlıyorsun sadece. Zaten Element olayını demene gerek yok ima ediyorsun ki bu yetiyor sana o kısım için cevap yazmama.Ya da ben ima ettiğini hissettim.

Aynı şeyi tekrarlıyorsun sadece. Zaten Element olayını demene gerek yok ima ediyorsun ki bu yetiyor sana o kısım için cevap yazmama.Ya da ben ima ettiğini hissettim.
Hislerinle uğraştırma beni ozaman ..
Element olayını açtın , Zaman kavramlarını karıştırdın diye cevapladım.
Şimdi "hissettim" diyorsun.
Bana geçerli olan bir bilgi veya mantıklı analiz yapmayacaksan özellikle cümle sonuna " hahaha " gibi çocukca şeyler yazmazsan sevinirim. Saygı çerçevesinde konuşursan sohbetin keyfi daha iyi olur . " mış , miş " ekleriyle Alay eder gibi yorumların çok :/
BUnları yapamam diyorsan benim mesajlarıma cevap verme anlaşalım.
Bende seninkilere cevap vermem. :good:

Naruto nerede zeki lanse edildi. Ne zaman bir jutsu açıklansa ''anlamadım ama pes etmiycem dattebayo'' diyor. Pain savaşında insanların canını verip aldığı bilgiler sayesinde painle kafa kafaya gitti. Tek zeka örneği gösterdiği savaş 3.raikage'nin jutsusunun zayıflığını farkettiği zamandır onda da bütün herkes hobaa çektik-ki o da zorlamaydı mutlak defans denen zırha da rasengan ona da rasengan-
Zabuza,Pain,3.Raikage vslerini tekrar izlemeni tavsiye ediyorum. Tamam dahi diyemeyiz Naruto için ama kesinlikle salak bi karakter değil. Hatta yeri geldiğinde zekice taktikler bulabiliyor.

Naruto bence Sasuke den daha zeki biri. Sadece aptalca hareketler yapıyor o yüzden öyle görünüyor. Yani olan beyni kullanmak istemiyor diyelim.Neji ye de dahi diyorlardıda gördük dahiliğini geleni geçeni hafife alıyordu yedi Naruto nun güzel dayağını.
abi ikisine de gıcığım hatta sasukeye daha gıcığım ama lütfen abartıp narutoya sasukeden daha zeki deme abartmış olursun neji olayına gelince BENCE naruto 2 yıl sonra geri döndüğünde nejiden güçsüzdü 9 kuyrukluyuda kontrol edemiyordu daha sonra baktı kishi olmuyor bir anda power up yaptı hemde 3-4 kez:mincika:

Zabuza,Pain,3.Raikage vslerini tekrar izlemeni tavsiye ediyorum. Tamam dahi diyemeyiz Naruto için ama kesinlikle salak bi karakter değil. Hatta yeri geldiğinde zekice taktikler bulabiliyor.
Kesinlikle katılıyorum. Özellikle Jiraiya'nın ölümünden sonra ki Naruto ile eski Naruto'yu bir tutmamak gerek. Naruto kesinlikle dâhi biri değildir ama bu adam bu kadar mal muhamalesi yapmakta saçmadır bence.

Hatta hatırladığım kadarıyla Zabuza vs sinde Kakashi yi bile şaşırttı Naruto. Naruto nun planıydı o yaptıkları Saske-kun un değil :D
Sasuke de hemen çakıyor ama durumu:ehe:
Bu arada
Naruto'nun zeki olduğu, iyi planlar yaptığı zaten gösterildi bence.
Herkes Minato diyor ama illa babasını zeka olarak geçmek zorunda değil ki.
Ayrıca Minatonun yetişme tarzıyla Narutonun ki çok farklı.
Minato ''ölümüne'' kadar hep adam akıllı rahat bir yaşam sürmüş..
Garibim Naruto ilgi çekmek için yapmadığı şey kalmadı.
Bu şekilde de biraz şapşal biraz akıllı bir kişiliği oluştu işte.
Ayrıca Minato Obito ile karşılaştığında 30 yaşını geçiyordu diye biliyorum.
Daha Narutonun yaşı kaç ki değil mi ama?

Naruto, Sasuke, Sakura 3 ü birden grup halinde biriyle dövüştüğü zaman hep en zekice hareketleri Naruto yapıyordu sonlarda ve herkesi şaşırtıyordu. Neji yide daha sage-mode öğrenmemiş rasenganlı naruto yenerdi yani abartma.
naruto döndüğü an ki kakashi ile dövüşlerinde hiç bir şey öğrenmediğini gösterdi he element kullanmayı öğrendikten sonraki halini diyorsan sana katılabilirim o zaman yenebilirdi belki ama ilk döndüğünde neji jounin di yani baya güçlüydü (tamam rütbe gücü göstermez ama nejinin yaşındaki biri jounin olmuşsa güç ve strateji sayesinde olmuştur bilgelikten olcağını sanmıyorum.)

Roronoa Zoro

Şimdi narutoda kiyubinin çakrası olmasa Naruto beş kuruş etmez yani o hızda hareket edemez.Minatoda kuyruklu canavar taşımıyordu yani saf haliydi.Naruto normal haliyle sasukeyi bile yenemez yani naruto kyubi olmadan beş para etmez

Hislerinle uğraştırma beni ozaman ..
Element olayını açtın , Zaman kavramlarını karıştırdın diye cevapladım.
Şimdi "hissettim" diyorsun.
Bana geçerli olan bir bilgi veya mantıklı analiz yapmayacaksan özellikle cümle sonuna " hahaha " gibi çocukca şeyler yazmazsan sevinirim. Saygı çerçevesinde konuşursan sohbetin keyfi daha iyi olur . " mış , miş " ekleriyle Alay eder gibi yorumların çok :/
BUnları yapamam diyorsan benim mesajlarıma cevap verme anlaşalım.
Bende seninkilere cevap vermem. :good:
Sen analiz mi yapıyorsun aga ? Bizim yaptığımız ney ? Site de onlarca kişi sana karşı geliyor sen hala aynı şeyi savunuyorsun sonra da çocuk çocuk konuşmaymış peh peh. Ben sana olanları olacakları söylüyorum sen hala karakterleri kötülemeye devam sıkılmadın mı ? Ben cevap vermekten sıkıldım. Neyse sen laftan anlamıyorsun en iyisi dediğin gibi cevap vermememek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık