Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Minato Naruto aleminde bizim Shanks gibi bir karakterdir bence:

Roger-Madara
Shanks-Minato

Böyle bir eşleştirme bir nevi benim gözümde Naruto'nun Tobi ile olan savaşına bakarsak bence hala Minato seviyesine çıkmadı.

D. Luffy

Minato Naruto aleminde bizim Shanks gibi bir karakterdir bence:

Roger-Madara
Shanks-Minato

Böyle bir eşleştirme bir nevi benim gözümde Naruto'nun Tobi ile olan savaşına bakarsak bence hala Minato seviyesine çıkmadı.
Roger'ı hashirama yapsaydın daha iyi olurdu :D

Naruto hala geçemedi Minato'yu. Doğuştan torpilli Hashirama ve Madara haricinde Minato'yu geçen bi ninja görmedik daha. Naruto'nun daha çok yolu var. Kakashi olmasa biz hala tobi kim lan diyor olucaktık. Keşke hala öyle diyor olsaydık...

Naruto hala geçemedi Minato'yu. Doğuştan torpilli Hashirama ve Madara haricinde Minato'yu geçen bi ninja görmedik daha. Naruto'nun daha çok yolu var. Kakashi olmasa biz hala tobi kim lan diyor olucaktık. Keşke hala öyle diyor olsaydık...
işte bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum keşke hala kim diyor olsaydık:hhh:

Naruto obito yu uzumaki kanı sayesinde geçti :D Naruto kim minatoyu geçsin ? 3 teknikle alayına akan adam mı ? Adam 1 saldırı yaptı tobi nin yeteneğini okudu çaktı rasenganı aldı aklını.3 manga oldu hala anlamadılar en son bala döte anladılar.O fazla çakrası ve zorda kaldığında çıkan kuyruklar olmasa naruto koskocaman HİÇ.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık