Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Birde Raikage savaşına bakarsak Minato Raikage'i çabuk okuyup çözdü Killer ile beraber Minato'a karşı koyamadılar orda Minato istese bariz bir şekilde yenebilirdi bu bile farkı koyar ortaya.

Minato için daha yolu var Naruto'nun.

Geçse de gönüllerde yondaime zaten. Ne kyuubisi var-gerçi kendisi koydu çocuğuna da :D- ne NAZAR a.k.a sharingan nede senju'dan fiziksel güç nede uzumaki gibi über ultra çakra. Adam bunların hiçbirine sahip değil ve dünya savaşında bunu görünce kaçın diyorlar ama Naruto şu an geçti gibi babasını.

Narutonun babasını geçmesine daha çok var.
10-15 ninja(aralarında kakashi-yamato falan var) Tobiyle ilk karşılaştıklarında saldırı yapıp durdular ama orada gücünü çözemediler. Geldi Minato Tobinin karşısında tek saldırıda çözdü olayı. Geçti kunaiyle arkasına çaktı rasenganı. Bu adamın savaş zekasıyla hiç bi karakteri karşılaştıramayız. Ayrı olaylar. Naruto kendi yolunda güçlü, herşeye pat diye dalan karakter, uzumaki çakrası kurama falan. Minatoda kendi çapında savaş zekası rasenganı buluşu falan.
Bu yüzden Narutoyla Minato karşılaştırmak yanlız.
Bu Narutoyla Hashiramayı karşılaştırmak gibi. Sonuçta mangada belirttiler her nesil bi öncekini geçer diye. Sonuçta Naruto Minatoyuda Hashiramayıda geçicek ama daha değil.

Narutonun babasını geçmesine daha çok var.
10-15 ninja(aralarında kakashi-yamato falan var) Tobiyle ilk karşılaştıklarında saldırı yapıp durdular ama orada gücünü çözemediler. Geldi Minato Tobinin karşısında tek saldırıda çözdü olayı. Geçti kunaiyle arkasına çaktı rasenganı. Bu adamın savaş zekasıyla hiç bi karakteri karşılaştıramayız. Ayrı olaylar. Naruto kendi yolunda güçlü, herşeye pat diye dalan karakter, uzumaki çakrası kurama falan. Minatoda kendi çapında savaş zekası rasenganı buluşu falan.
Bu yüzden Narutoyla Minato karşılaştırmak yanlız.
Bu Narutoyla Hashiramayı karşılaştırmak gibi. Sonuçta mangada belirttiler her nesil bi öncekini geçer diye. Sonuçta Naruto Minatoyuda Hashiramayıda geçicek ama daha değil.
kishinin geçireceği garantide, naruto mangasında en sevmediğim karakter sıralamasında 2. sırada yer alıyor bir türlü sevemedim keşke daha düzğün bir kişiliği baş karakter yapsalarmış:mad:

keanexl

Güç bakımında bi şey demicemde Minato hakkında baya bir boşluk var sonuç olarak ama sadece zekasıyla şu andaki bütün ninjaları döverdi Minato, kamui'den olmasa daha bir tobi'ye dokunamıcaklardı bile Minato 5dk.'da tobi patlattı şaplağı aldı elinden Kyubi'yi geleceğin planınıda hazırlayıp defteri kapadı. :respect: Keşke özel olarak biraz Minato'ya adam akıllı değinseydi şu manga ne bilim tekniklerini karşılaştığı düşmanları daha fazla görebilseydik. Raikage+Killer Bee vs Minato (her ne kadar berabere gözüksede istese alırdı onları orda) / Tobi vs Minato (Minato) / Kyubi vs Minato (Minato) ve bu savaşlardaki en önemli nokta ise olayı hiç uzatmaması hepsinde gördüğümüz tek şeyin hemen olayı bağlayıp kısa sürede bitirmesiydi yani baştada dediğim gibi Güç bakımından bir şey söyleyemesemde zekası ile Minato bir adım diyemiyeceğim çünkü çok ama çok ilerde.

Naruto hiçbirzaman Minatoyu geçemeyecek !
Narutonun tüm vsleri şu şekilde
Kyuubi vs Zabuza / Haku
Kyuubi vs Orochimaru
Kyuubi vs Pain
Kyuubi vs Sasuke
Kyuubi vs diğer artizlikleri ...
Hiçbirzaman Naruto olarak dövüşmedi.( Ben mi hatırlamıyorum :/

Minato , zekası ve yeteneği sayesinde "sarı şimşek " lakabını alırken.
Naruto daima ( Kyuubili velet ) olarak anılacak.

Naruto hiçbirzaman Minatoyu geçemeyecek !
Narutonun tüm vsleri şu şekilde
Kyuubi vs Zabuza / Haku
Kyuubi vs Orochimaru
Kyuubi vs Pain
Kyuubi vs Sasuke
Kyuubi vs diğer artizlikleri ...
Hiçbirzaman Naruto olarak dövüşmedi.( Ben mi hatırlamıyorum :/

Minato , zekası ve yeteneği sayesinde "sarı şimşek " lakabını alırken.
Naruto daima ( Kyuubili velet ) olarak anılacak.
Ama Kyuubi içindeyken de Naruto çakrasının büyük bölümünü onu tutmak için harcıyor Kyuubi olmasa Naruto çakrasıyla bile o adamların hepsini yenecek düzeyde olabilirdi Tobi gibi adamları yenmesi için Kyuubi şart ama.

Ama Kyuubi içindeyken de Naruto çakrasının büyük bölümünü onu tutmak için harcıyor Kyuubi olmasa Naruto çakrasıyla bile o adamların hepsini yenecek düzeyde olabilirdi Tobi gibi adamları yenmesi için Kyuubi şart ama.
Kyuubi olmasa ? Bana bunları yenebiliceğini mi söylüyorsun ? Daha doğrusu dayanabileceğini ?
Haku - Zabuza
Orochimaru
Pain

Kyuubi olmasa ? Bana bunları yenebiliceğini mi söylüyorsun ? Daha doğrusu dayanabileceğini ?
Haku - Zabuza
Orochimaru
Pain
Olabilir di yazmışım Kyuubi gibi bir yaratığı içinde tutumak için harcadığı çakra ile yapabilir rasenganı geliştirmeye bakıyor iş zaten son vuruşları rasenganla yapan biri kendisi.

Zaten Minato kyuubiyi kontrol edebileceğini düşündüğü için mühürledi. Kontrol edebilirse daha büyük bir güç bulamazdı bir shinobi. Kyuubi'yi kontrol edemediği zamanlar ise kendi çakrası 100 kat fazla olacaktı ve Sage modu da istediği kadar kullanabilirdi ama Minatoyu kesinlikle geçemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık