Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Olayı bilmiyorum birden o sözü görünce ne oluyor dedim.Benim anlamadığım naruto'nun daha ne kadar güçlenmesi gerekiyor minato'dan üstün olması için ne bekliyorlar anlamıyorum ki.Naruto şu an minato kadar hızlı kakashi kendisi belirtti bunu,5 tane bijuu-dama'ya eşit biju dama yapabiliyor bunu da gördük.Çakrası zaten şu an edo tenseiler dışında ondan çok olan yok.Envai çeşit rasengan da yaptı.Senjutsu sayesinde taijutsu'su da iyi düzeyde.

Minato'nun tek üstün yanı mühürler bildiğiniz gibi naruto'ya mühür felan zor yani.O kadar yaklaşmak,hem içinden mühürlü olan şeyi çıkaracak mühür var mı bilinmez varsa da zor hani akatsuki o kadar uğraşmazdı,1-2 dakikada alınacak bir şey değil.

Ne bilim minato fanlığı etkili oluyor sanırım,Kishi o kadar karizma bir karakter yarattı ki yenileceğine inanmak istemiyoruz henüz darbe aldığını görmedik adamın.Minato ana karakter olsa bazen diye düşünmüyor da değilim hani.
Hayır koca sayfada insanlar demek istiyor ki açık ara farkla naruto güç ve dayanıklılık olarak farkı koydu Minato'ya ama hala zeka olarak minato'dan geri.

Uçan_Terlik

Zekasına dicek lafım yok da,Minato kesin yener gibi yorumlar gördüm ona hitaben yazdım.Yoksa zeka olayı tamam ya.Tabi naruto da o kadar mal değil hani stratejiler üretebilen bir insan 3. raikage,pain vs'si bunlarda gördük gayet akılcı şeyler yapabiliyor onun dışında mal tabi.

Zekasına dicek lafım yok da,Minato kesin yener gibi yorumlar gördüm ona hitaben yazdım.Yoksa zeka olayı tamam ya.Tabi naruto da o kadar mal değil hani stratejiler üretebilen bir insan 3. raikage,pain vs'si bunlarda gördük gayet akılcı şeyler yapabiliyor onun dışında mal tabi.
Bana göre naruto Kyuubi ile anlaştığında Minato'yu geçti.

sahi ya itachi ve minato,hashirama ve madaraya karsı diye bir konu vardı :D aslında potansiyele olarak ikisi gecebilirlerdi kendilerinden öncekileri ama gencecik öldüler.biri ogluna kyubiyi hediye etti,digeri kardesine emsi.yoksa sasukede narutoda, üst düzey ninja olucak ama en tepeye cıkamıyacaklardı.neyse sonuc olarak minato narutoyu yenebilir,yenemez diyen fanlık yapar,cünkü adam cok hızlı karar alıp uyguluyor.ama güc kıstasına girildiginde tüm detayları ortaya koyarsın ve terazideki agırlıgına bakarsın bu sartlar dahilindede su an ki naruto minatoyu gecememişse daha gitsin ölsün,kyubinin yanına kendini kafese kitlesin :D adam tobiden sonra edo madarayla dövüsücek,daha itachimi kalır minatomu kalır kishi bu herkese bol bol torpil dagıtır.iki bas karakterine bol bol verdi,hadi narutoya cok calısıyor dedide,sasukeye verilen torpili sanırım hiçbir manga evreninde sahit olmadım ha bir tek broly var :D

Arkadaşlar Minato Tobi ile savaştığında kaç yaşındaydı?
Shikamaru bile babası kadar zeki değil.
Yani Naruto'yu en son savunacak adamlardan biriyim ama biraz haksızlık yapıyorsunuz.

Naruto fiziksel güç,hız,çakra olarak Minato'yu geçmiş olsa bile(ki bence artık geçmiştir.) aralarında düşündüğümüz herhangi bir vs'de Minato'yu yenemeyeceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık