Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Nasıl burnu kanamadan savaştı ? Savaşmadı bile doğru düzgün adam direk Mührü yaptı gibi bişey oldu.
O bijuu dama dan 5 tanesini narutoda zorlanmadan püskürtebiliyor.
O koskoca chakra kütleside narutoda zaten şu an
Kendin söylüyorsun savaşmadı zaten gerek yok kedilerle oynuyacak zamanı yok Koskoca Minatonun :D
2 saldırısını engelledi , Mühürü bastı.
Ayrıca Shiki Fujin tekniğini yapan Minato 2 dakikada bozar Naruto'dan dımdızlak kalır ortada :/

Shiki Fujin i saymadım ben. Biraz garip birşey o. Yani Minato teknik olarak kimseye yenilmez en kötü berabere kalır.

Bu arada Kuyruklularla teke tek dövüşebilen tek ninja 3.Raikage değilmiydi ?

Ayrıyetten öyle bir yazmışsınki Mührü bastı diye sanki Kyuubiyi yendi

Minato god like speed olan bir adam Naruto fiziksel güç ve çakra olarak babasını isterse 4-5'e katlasın babasını yakalayacak hızda olduğunu düşünmüyorum. İtachi ve Minato'nun bu kadar fanının olmasının sebebi adamların kapışmalarında darbe aldıkları yok nerdeyse her adımı hesaplıyorlar. Sasukeyle olan kapışmasını saymıyoruz tabii itachi reyizin. Edo'da gördük zaten farkı Ems'li sasuke bile eli ayağı dolandı abisi topladı herşeyi. Minato ayrıyeten Naruto gibi kage bunshinle uğraşıp rasengan peşine düşmüyor. Narutonun üstüne bir mühür bırakmasına bakar iş :D konu dışı olacakta baba-oğulu birbirine vurduruyoruz sonumuz hayrola :D

Shiki Fujin i saymadım ben. Biraz garip birşey o. Yani Minato teknik olarak kimseye yenilmez en kötü berabere kalır.

Bu arada Kuyruklularla teke tek dövüşebilen tek ninja 3.Raikage değilmiydi ?

Ayrıyetten öyle bir yazmışsınki Mührü bastı diye sanki Kyuubiyi yendi
Sekiz kuyruklu ile teke tek dövüşen 3.Raikage.
Chakra canavarlarını yenme yolu bu , yok etme gibi bir düşüncen yoktur herhalde ?
Shiki Fujini niye saymıyorsun hocam o teknik değil mi :D Garip diye dışlıyacak mıyız *
Edit ; Baba-oğul birbirine vurdurmayalım kaan doğru söylüyor :/

Ben tüm kuyruklular diye biliyorum. Diğerleri kontrol ediyor sadece.
Shiki Fujin ile Minato yu yenecek kimse yoktur o zaman. Juubi muubi alayına gider bu herif. 6 yol falan yalan yani

Hadi bakalım naruto minato yu yenecek seviyeye gelmiş.Bunu diyenler luffy haki öğrendi diye roger ı yener demekle aynı şeyi diyor :D haha güleceğim yoktu.Sırf gazla çalışan,rakibi yensin diye yapılmayan mangaka saçmalığı yapılan naruto minatoyu yeniyor.Yehuu :oleyo2:

Uçan_Terlik

Abartının abartısını yaptın helal olsun minato hashiramayı yener de şimdi bir de tam olsun.

Uçan_Terlik

Olayı bilmiyorum birden o sözü görünce ne oluyor dedim.Benim anlamadığım naruto'nun daha ne kadar güçlenmesi gerekiyor minato'dan üstün olması için ne bekliyorlar anlamıyorum ki.Naruto şu an minato kadar hızlı kakashi kendisi belirtti bunu,5 tane bijuu-dama'ya eşit biju dama yapabiliyor bunu da gördük.Çakrası zaten şu an edo tenseiler dışında ondan çok olan yok.Envai çeşit rasengan da yaptı.Senjutsu sayesinde taijutsu'su da iyi düzeyde.

Minato'nun tek üstün yanı mühürler bildiğiniz gibi naruto'ya mühür felan zor yani.O kadar yaklaşmak,hem içinden mühürlü olan şeyi çıkaracak mühür var mı bilinmez varsa da zor hani akatsuki o kadar uğraşmazdı,1-2 dakikada alınacak bir şey değil.

Ne bilim minato fanlığı etkili oluyor sanırım,Kishi o kadar karizma bir karakter yarattı ki yenileceğine inanmak istemiyoruz henüz darbe aldığını görmedik adamın.Minato ana karakter olsa bazen diye düşünmüyor da değilim hani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık