Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Naruto fiziksel güç,hız,çakra olarak Minato'yu geçmiş olsa bile(ki bence artık geçmiştir.) aralarında düşündüğümüz herhangi bir vs'de Minato'yu yenemeyeceğini düşünüyorum.
Bende böyle düşünüyorum :good: Minato'nun en güçlü silahı zaten zekası bence yani fiziksel güç,çakra falan değil Naruto bunlarda üstün ama Minato'yu yenebileceğini sanmıyorum :D

Haklısın güç ve çakrada fark koydu.Ama hız konusunda hala minato alayına atar gider yapar :D
Raikage ile Naruto kapıştığında, Raikage Minatoya yaptığı atağın aynısını Naruto'ya yapıyordu diye hatırlıyorum.
Böylelikle izleyiciye Narutonun Minatonun hızına yetiştiği gösterilmiş oldu.

Roronoa Zoro

Naruto kyuubi ile tam uyum sağladıktan sonra ondan güçlüdür BANA GÖRE tabi.Minatonun şu an naruto'dan uzay zaman jutsuları ve mühürler dışında bir fazlası yok.Naruto'nun da senjutsu devasa çakra FRS dışında bir fazlası yok.Naruto daha güçlü geldi bana.

Naruto vs pain vs'sini gördüğün halde böyle diyorsan ya seri de bir yanlışlık var ya sen de usta.Naruto'da kyuubi olmasa nasıl ne yönde gelişeceğini bilemezsin.
Sen kendi ağzınla söylüyorsun.Kyubi olmasa pain narutoyu yenerdi..Efsaneye göre bir kişi çıkacak ve kuyruklu canavarları serbest bırakacaktı efsane sennin gibi olacaktı.(bu kişi naruto).Naruto yakında kuyrukluuyu serbest bırakacak yani içinden çıkacak.O zaman narutonun gücünü merak ediyorum ben.

Uçan_Terlik

Kyuubi olmasa o an orda olduğundan daha güçlü olurdu ve sürekli senjutsu durumunda kalırdı o zaman pain'in hiç şansı yok.Burdan da sürekli FRS atma şansı doğuyor.100 kat da çakra cabası.Ben anlamadım ki ne bu düşmanlık.Ana karakter her seride biraz torpilli olur ama sasuke'nin yanında naruto'nun ki hiç.Adama istemediği halde bebekken sen bunu kontrol edersin diye verilmiş bir şey hani kontrol edeceği de kesin değiş ve yetenekliymiş ki,kontrol de etti.

Daha sorun ne?Seri de olan bir şeye,bu olmasa şu hiç,bu olmasa,o hiç,bu hiç öyle deyince alayı hiç.Sanki naruto kyuubi'yi piyangodan kazandı ne zorluklar yaşadı onun yüzünden.

Monkey D. Garp

Ne demek, Pain'in şansı yok, ne alaka.
Pain'in orada Sennin Naruto'dan biraz dayak yemesinin nedeni Tendou'nun gücünü kullanamıyor olmasıydı. (Yanlış anlaşılmasın Sennin Mod güçlü Rinnegan'a karşı dövüşebilir gibi ama yenemez.)
Gücü geri gelince indiriverip demir çubukları saplayıverdi ve Rinnegan'la Naruto ve Kyuubiyi bastırdı.
Gerçek bir Rinnegan sahibine karşı dövüşmek(kazanmak) neredeyse imkansız gibi. Bkz. Nagato vs Bee, Naruto, Itachi...

Kishimoto'ya, Madara'nın herhangi bir zayıf noktası var mı diye sorduklarında; Herkesin,her jutsunun bir zayıf noktası vardır.Ama Madara'nın yok demiş adam.
Ve şu an Naruto, Edo Madara hariç serideki en güçlü kişidir ve daha da güçlenecektir bence.

Naruto'yla Minato'yu kapıştırmak anlamsız;
-hangisi güçlü dersek; Naruto daha güçlü...
-kapışırsa hangisi alır dersek; Minato'nun Kyuubi'yle tamamen anlaşmış Naruto'yu alması zor gibi geliyor ama Minato'nun herşeyini görmedik daha bilemiyeceğim o yüzden.

Naruto şuan sadece çakra ve yıkıcı güç olarak geçti Minato'yu. Hız konusunda denkler hatta Minato ışınlanma jutsusu kullandığı için daha avantajlı. Minato istediği heryere aynı hızda gidebilir olay bi mühre bakar ama Naruto bunu yapamaz sadace bulunduğu alanda hızlı hareket eder. Zeka ve taktik olarakda bütün seride Minato'yu geçebilen adam yok. Minato yıkıcı gücü Naruto kadar olmasada 1 vs 1 de yener Naruto'yu. Ayrıca kyuubi olmasa Naruto sınırsız sennin mode sınırsız frs sınırsız hayvansı güç ile Nagato'yu yenerdi. Çünkü sırrıını biliyordu Nagato'nun. Jiraiya o yüzden yenememişti,adam hazırlıksız yakalandı. Rinneganı alt etmek için sennin mode yeter yani(6 ayrı bedendeki kullanımından bahsediyorum,tek bedende hepsi olsa yenemez). Ayrıca Pain bana göre Rinneganın hakkını verememiş biridir koskoca serideki en büyük güç olarak gösterilen Rinnegan bana göre Sharingan'ın gerisindedir. EMS mi Rinnegan'mı deseler Ems derim ben. Rinnegan biraz daha ön plana çıkmalı seride adamın uchiha aşkından sharinganın gerisinde kaldı.

Naruto şuan sadece çakra ve yıkıcı güç olarak geçti Minato'yu. Hız konusunda denkler hatta Minato ışınlanma jutsusu kullandığı için daha avantajlı. Minato istediği heryere aynı hızda gidebilir olay bi mühre bakar ama Naruto bunu yapamaz sadace bulunduğu alanda hızlı hareket eder. Zeka ve taktik olarakda bütün seride Minato'yu geçebilen adam yok. Minato yıkıcı gücü Naruto kadar olmasada 1 vs 1 de yener Naruto'yu. Ayrıca kyuubi olmasa Naruto sınırsız sennin mode sınırsız frs sınırsız hayvansı güç ile Nagato'yu yenerdi. Çünkü sırrıını biliyordu Nagato'nun. Jiraiya o yüzden yenememişti,adam hazırlıksız yakalandı. Rinneganı alt etmek için sennin mode yeter yani(6 ayrı bedendeki kullanımından bahsediyorum,tek bedende hepsi olsa yenemez). Ayrıca Pain bana göre Rinneganın hakkını verememiş biridir koskoca serideki en büyük güç olarak gösterilen Rinnegan bana göre Sharingan'ın gerisindedir. EMS mi Rinnegan'mı deseler Ems derim ben. Rinnegan biraz daha ön plana çıkmalı seride adamın uchiha aşkından sharinganın gerisinde kaldı.
sen şuan var ya 10 sayfalık tartışma hazırlattın :D

Monkey D. Garp

sen şuan var ya 10 sayfalık tartışma hazırlattın
:D

Dediklerine katılıyorum. Ama benim Rinnegan'lardan kastım tek bedendeki, sağlıklı Nagato idi.
"Pain of Six Paths" sadece Rinnegan'ın bir tekniği onu şimdi konuşmaya gerek yok, Naruto onu yense ya da yenemese önemli değil.
Tek bedende kullanılan Rinnegan'ı, istediği kadar Sennin olsun alamaz, alamaması da lazım.

Nagato'nun Rinneagan'ın hakkını veremediği konusunda haklısın. Ama ona nasıl çakra yetirsin ki, Edo halindeki gibi olsaydı hep...

Rinnegan zaten Rikidou'nun hatta seriye göre Tanrı'nın gücü, nasıl ve kime karşı ön plana çıkarabilirsin ki.
Bundan sonra çıkacak zaten Madara var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık