Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Sanji diyorum. Nami'ye oranla daha güçlü, tayfa içinde daha söz sahibi birisi bence. Rotacıydı, çok kaliteli harita çiziyordu ve tayfa o olmasa kaybolurdu düşüncesi ile yaklaşırsanız Nami sadece Sanji'ye değil tayfanın ilk ikisi olduğu konusunda hem fikir olduğumuz Luffy ve Zoro'ya da ayarı verir.

Her türlü Nami, başkası yalan. Bu serinin çekirdeği ve en az kaç film sırf Nami için yapılmıştır. Raftele gideceklerse bunu Nami sağlayacak.

Sanji çok özel ve sevdiğim bi karakterdir ama serinin/tayfanın iskeleti Luffy/Zoro/Nami üçlüsüdür.

Nami'dir. Hatta güzel bir örnekte verebilirim.

Zoro, Sanji ve Brook varken Zoro'nun ekibi diye bahseden Oda neden acaba Zoro, Nami ve Chopper varken sadece Zoro ve Nami'nin ismini yazıyor. :)

Üye silindi 1004

Sanji yokken Nami vardı. Sanji kim? Kim Sanji? Nami'nin tırnağı gelmez. One Piece Luffy-Zoro-Nami-Usopp'tur. Sanji'den itibaren diğerleri misafir.

Nami'dir. Hatta güzel bir örnekte verebilirim.

Zoro, Sanji ve Brook varken Zoro'nun ekibi diye bahseden Oda neden acaba Zoro, Nami ve Chopper varken sadece Zoro ve Nami'nin ismini yazıyor. :)

Nami varken Oda Sanji’yi kaptan yapıyor. Hemde bu bizim tayfada bir ilk.
Böyle bir görevi ilk Sanji’ye vermesi şaşırtıcı:)
Sanji yokken Nami vardı. Sanji kim? Kim Sanji? Nami'nin tırnağı gelmez. One Piece Luffy-Zoro-Nami-Usopp'tur. Sanji'den itibaren diğerleri misafir.
Puhahaha

Tayfanın üçüncü ismi Nami'dir bence. Kritik önem arz etmesinden ziyade Crocodile Arc'ındaki dövüş dağılımı bana göre daha dikkat çekici.

Zoro vs Bay 1
Nami vs Bayan 1
Sanji vs Numara 2 (Bay mı desem bayan mı bilemedim :))
Usopp ve Chopper vs Bay 4 ve Bayan 4

Bayan 1 ile vs atması bana Nami'nin daha ön planda olduğunu düşündürüyor. Bir de Ennies Lobby vs'si var tabi, buradaki doruki kıyası bildiğiniz güç kıyasıdır. Ama Nami'nin rakibi olan Kalifa'nın da CP9 içerisinde Sanji'nin rakibi Jabra'dan daha ön planda olduğunu düşünüyorum.

Kritik önem açısından her tayfa üyesi Raftel'e ulaşma ve Korsanlar Kralı olma gayesi yolunda olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Totto Land Arc'ında Luffy Sanji'ye "Sen yanımda olmazsan Korsanlar Kralı olamam." demişti.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Nami varken Oda Sanji’yi kaptan yapıyor. Hemde bu bizim tayfada bir ilk.
Böyle bir görevi ilk Sanji’ye vermesi şaşırtıcı:)

Puhahaha
Sanji’yi değiştir tayfadan başka birini koy. Luffy yine aynı tiratı atardı. Nami’ye şapkasını emanet eden. Zoro’yu görünce sıkıca sarılan. Usopp için kederinden ölen Luffy Sanji çöpü için bu kadarını yaptıysa da bi bildiği vardır kaptan olarak.

Sanji’yi değiştir tayfadan başka birini koy. Luffy yine aynı tiratı atardı. Nami’ye şapkasını emanet eden. Zoro’yu görünce sıkıca sarılan. Usopp için kederinden ölen Luffy Sanji çöpü için bu kadarını yaptıysa da bi bildiği vardır kaptan olarak.
Zoro'yu görünce sıkıca sarılan mı uadhjdıa o ne la öyle daha güzel bir şey yazaydın bari:D
Neyse benim amacım diğer tayfa üyelerini değersiz kılmak değil herkes ayrı değerli ben senin yazdığın yoruma cevap verdim. Luffy'ye bak sen misafiri kaptan yapıyor ve sensiz korsan kralı olamam diyor nasıl bir misafirse artık ujsdıadad. Sanji tayfaya misafir olarak katılırken Luffy '' Kendini evinde gibi hisset'' demiş midir acaba jaıodadadf

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık