Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Roronoa Zoro

Ben bu soruya tayfadan kim ölürse çok üzülürüm anlamında cevap vericem.Luffy,zoro ve chopper haricinde kim ölürse çokta umrumda olmaz.Ha üzülürmüyüm üzülürüm ama çok dil.Ama düşünsenize Chopper'ın öldüğünü Luffy'nin kucağında.Düşünmesi bile çok üzüyor beni :agla:

One Piece evreni için şu anda;
1)Luffy
2)Robin
3)Sanji
Tayfa özelinde bakarsak;
1) Luffy
2) Sanji-Nami => Sanji son bölümlerde biraz öne çıktı. Zoudaki liderliği ve tayfanın onsuz haini görünce onu da ikiye yazdım yoksa Nami öndeydi.
3) Franky => Franky'nin mahareti evrende sadece bi kişi ile kıyaslanabilir. O da Tomun diğer çırağı.

Roronoa Zoro

Sanji tabiki de başka rotacı buluruz ama bu kadar güçlü ve sadık birini bulamayız.

Tayfaya katılım zamanlamalarıyla paralel görüyorum ben bunu.
Diğer türlü ele alacak olsak Nami dünyanın en iyi rotacısı, Sanji aşçısı, Usopp nişancısı, Chopper doktoru, Franky marangozu, Robin arkeologu, Brook müzisyeni. Bunların hepsinin potansiyelllerini çook yüksek olduğunu ve öyle de anılacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden tayfaya katılım zamanıyla paralel diyorum. Yani Nami.

Sanjiyi daha çok severim ama Nami daha gerekli. Şu ana kadar seride Namiye yakın kalitede bir rotacı görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık