Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy'nin Maratonu

En son hangi aşamayı geçebilir?

• Kullanılan toplam oy
    73
??? Jozu Kata'dan çok daha dayanıklı birisi. Arkadaş iyi ki buradaki iki üç yorumcudan biri olduğunu biliyoruz.

Katakuri WB'nin 5. adamı klasında evet. Hı hıı.

Allah'ım sen bizi Luffy haterlarının şerriden koru, Yarabbim. :D
Adam G4'ten darbe alıyor ondan dayanıksız oluyor. Jozu,Marco,Amiraller felan almaz felan sanılıyor galiba.

Tayfada takılır. Sıralama olmamış. Tayfada takılmasına rağmen Sabo'yu, Marco'yu alabileceğini Fuji'ye de yüksek ihtimal veriyorum.
Tayfayı bilerek oraya koydum. 5. turun özellikle zor olmasını istedim fakat tayfada Jimbei dahil değil ve şuan ki güncel halleriyle yorumlayın.Luffy ise power uplu haline sahip.

Bu ara Luffy bu maratonda güçlenmiyor dövüştükçe.Gelecek arctaki bossla savaşırken ki gücü sabit.

Son not:Hiç kimseyi yenemez seçeneği koymayı unutmuşum.Sanki Vista boşuna koyulmuş gibi olmuş.

Düz mantık hayat kurtarır bazen. Olayları eğip bükebilmek için bu kadar mantıklı olmaya kasma bence. Daha da fazla mantıksızlaşabiliyor insan o sıra. :)
Şöyle söyleyeyim o zaman. Luffy katayı yendi diye luffy yi ben beckman, shiryu, marco ve yonkoların 2. Tümen komutanlarından üstün görmem için bir neden değil. Luffy adaya geldiğinde 3.tümeni yenemiyordu o dövüş sırasında neden gelişememiş bizim oğlan ? Demekki kaçıp dinlenip gelişip öyle yenebiliyor rakibini. Crackerle şimdi dövüşse kazanır çünkü snackeman den kaçamaz cracker.

Ankete göre illa Vista'yı alması zorunlu olmuş :D
İnu-Neko'yu geçerse tayfaya kadar gelir orada tıkanır. Adamdan kan alırlar kan!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık