Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy'nin Maratonu

En son hangi aşamayı geçebilir?

• Kullanılan toplam oy
    73
Evet ciddiyim. Düz mantıkla bakmamak lazım. Luffy sağ kol yendi diye otomatikmen bunlardan güçlü olmuyor. Avantaj dezavantaj durumlarına bakmak lazım. Jozu katadan çok daha dayanıklı birisi ve saldırısı amirale hasar verecek düzeyde. Croco hatta jozu için çok hızlı demişti. Vista ise mihawkla baş edebilecek düzeyde ama yenemez orası ayrı. Luffy nin bu dövüşlerde bruleeyi alıp kaçamayacak o yüzden bir iki arc sonra tam geliştiği zaman amirale kadar aşama kaydeder. Wb nin tayfası farklı bir seviyede. Ayrıca wb nin tümen komutanları güce göre sıralanmadı bunu da hatırlatayım.
Nasıl güce göre değil o denklemi bozan sadece Ace gerisi güce göre.O zamanki Croco'nun da Jozu'ya hızlı demesi de bişey ifade etmiyor bana göre.Bu arada WB'nin tayfasının özel olduğundan değil WB'nin özel olduğundan bahsedildi.

Nasıl güce göre değil o denklemi bozan sadece Ace gerisi güce göre.O zamanki Croco'nun da Jozu'ya hızlı demesi de bişey ifade etmiyor bana göre.Bu arada WB'nin tayfasının özel olduğundan değil WB'nin özel olduğundan bahsedildi.
Hacım Wb nin 16 komutanı var cidden güce göre sıralandığını mı düşünüyorsun :) 1.Komutan genellikle sağ kol olduğundan o ayrı. Zaten nasıl komutan seçtiklerini bize gösterdiler. Aralarında oylama yapıyorlar sonra tayfadan birini seçiyorlar hatta ace teache diyor ki sen benden daha uzun zamandır burdasın sen ol istersen diyor. Yani sen benden güçlüsün o yüzden sen ol demiyor.

Croconun sözü senin için birşey ifade etmemesi benim sorunum değil ki :bilmem:

Hacım Wb nin 16 komutanı var cidden güce göre sıralandığını mı düşünüyorsun :) 1.Komutan genellikle sağ kol olduğundan o ayrı. Zaten nasıl komutan seçtiklerini bize gösterdiler. Aralarında oylama yapıyorlar sonra tayfadan birini seçiyorlar hatta ace teache diyor ki sen benden daha uzun zamandır burdasın sen ol istersen diyor. Yani sen benden güçlüsün o yüzden sen ol demiyor.
İlk sıraların güce göre sıralandığı bana göre bariz Ace hariç.O dediğinde haklısın ama boşluk olduğu için diyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık