Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında bazı arkadaşların dediği gibi büyük ihtimal kılıç yeteneklerini çarpıştırdılar.

O yüzden Shanks'ten daha güçlü olduğu en azından geçmişte net belli olan Whitebeard varken Mihawk'ın ilgisini WB çekmemiş.

Bu bilgi bence üzerinde durulması gereken bir şey fakat hiçbir Mihawk fanı arkadaştan buna değinildiğini görmedim. Göz ardı mı ediyorsunuz? :D
Shanks'ın kılıç ustası olmasının kabul edilmesi halinde bir problem kalmıyor.

Çilemizin bittiği gün, bugündür. Yıllarca bu Mihawk haterları ile uğraştık. Ama bekleyelim sabredelim dedik. Çok şükür; bugünleri gördük. Bu saatten sonra haterların ancak ağlama sesleri çıkar. Onun muhatabı da biz olmayız artık. Kendi kendilerine bağarıp dursunlar :fool::hhh::byee:
Aynen öyle bu saatten sonra denilen her şey boş :hhh: Vay be bu kadar erken beklemiyordum ama. Bird beklediği adam Zoro olduğu için Zoro seri sonu yonkou olamaz diyenlere de selam olsun mu desek? :fool:
Bir ara güzel bir şenlik yapalım. Hak ettik yani dimi ? :fool:
Mihawk tartışmasını kazanana Zoro hediye hahaha.
HAHA zaten başlı başına Mihawk yeterdi ama Zoro da geldi. bugün baya güzel bir gün yaaa:at:

Sen bana saf kılıç yeteneği düellosu atılırken neler kullanılmıyor onu söyle ben de sana cevabını vereyim. Shanks kılıç ustası o yüzden gidip Shanks ile kapışıyor WB kılıç ustası mı ?

Şimdi eğer savunduğun şeyi savunmaya devam edeceksen şunu söylemen lazım Shanks neyini kapatıp düello attı, Shanks'ın hangi muazzam yeteneği kılıç ustalığı kapasımının ve yeteneğinin dışında kalıyor ? WB'nin kılıç ustası olmadığını sana anlatmama gerek yok değil mi ?

Yok arkadas MF arcina vasat derdim de, tek kelimeyle rezalet bir arcmis ! Eger mihawk yonkou dengi biri cikarsa sende bunun altini dolduramazsan yaziklar olsun la sana baska ne diyim Allahindan bul emi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık