Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düello yapınca tam güçte dövüşmüş olmuyor muymuş? İlginç gerçekten. Şu açıklananlardan yola çıkıp mangada geçen bir olay inkar ediliyor. Ne denir buna bilemedim.

Shanks haki master len. Sen ne demek istiyorsun? :ehe:
Bişey demedim abi. Tövbe haşa :fool:

Hahah yani şu kartda ki bilgilerden sonra Shanks Mihawk dan güçlüdür demek bas baya hayalperestlik :D
Şimdi X şahıs/lar bu bilgileri de kabul etmez. Çünkü kabul ederse kanser başlangıcı olur kendisi için; biliyor. Bu saatten sonraki direniş Mihawk'a değil kansere olan direniştir. Arkadaşları destekleyelim, arkadaşlara sahip çıkalım :hhh:

Sadece rekleskte olabilir. 2 sene öncesinde bu tarz bir sürü sahne bulursun. O zaman hepsine k.haki diyelim.

@RedTeroR

Soruya soruyla karşılık veriyorsun çünkü burası senin tam olarak tıkandığın kısım oluyor. Ben bir şeyini kıstı şunu kıstı iddiasında değilim. Mihawk Shanks'ten daha güçlü birini bekliyormuş. Peki Shanks'ten daha güçlü olduğu bilinen WB var mı yok mu? Sen buna cevap ver Ferit. Kaçma sorudan.
Iki yıl önce yerinden hareket etmeden bir şeylerden sıyrılma sahnesi nerede çok var? Direkt kaçarak sıyrılıyorlar, o refleks de, bu hiç refleks gibi durmuyor.

Zoro'nun h.haki kullanabildiği yazmadı ki?
Tamam işte. Ben de onu diyorum. Zoro için h.haki yazılmamış card bilgilerine ama Manga'da da zaten halihazırda zaten h.haki sahip olduğunu bilmiyoruz. Burdan nereye ulaşabiliriz? Siz o bilgilerin yazılması için Manga'da geçmesi gerekiyor diyorsunuz ben de öyle bir şart olmamalı diyorum. Zaten Manga'da geçen bilgileri veriyorsa bana bu yaptıkları Card olayının ne manası var?

Adamların boy bilgileri felan da veriliyor bunların yanında. Manga'da boy bilgisi de geçmiyor.:S

Mihawk'ın dövüşmeden rakibin gücünü anladığı yazıyor. Vista'dan güçlü olduğunu anlayınca ilgisini çekmemiştir.
İşte arkadaş Mihawk madem o kadar güçlü neden Vista'yla dövüşüyor demek istedi.Bende ikisi de tam güç kapışmadıysa olay anlaşılır oluyor dedim.Sonuçta kişilerin sınırları belli olmadığından Mihawk Vista'ya oranla daha az güç kullanmış olabilir ki bence öyle zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık