Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın bile net kenboshu haki kullandı diyebileceğimiz bir yeri yok. O göz ile ilgili sahnelerin direk şahin gözleriyle alakalı olabileceği tarzında yorumlar var. Shanks'in de net kenboshu haki kullandığı sahne gösterin desek bulamazsın seride.

Ama Shanks için k.haki kullanabiliyor deniyor.
Bro nasıl yok luffy'i uzaktan kestiriyor gözüne o sahne yeter. Shanks'e gelince adamda Kral'ın hakisini ögrdük kral haki olan adam da diğerleri nasıl olmaz?

İşte arkadaş Mihawk madem o kadar güçlü neden Vista'yla dövüşüyor demek istedi.Bende ikisi de tam güç kapışmadıysa olay anlaşılır oluyor dedim.Sonuçta kişilerin sınırları belli olmadığından Mihawk Vista'ya oranla daha az güç kullanmış olabilir ki bence öyle zaten.
Aynen. Tam güç kapışmadıkları net bir şeydi zaten. :good:

Tamam işte. Ben de onu diyorum. Zoro için h.haki yazılmamış card bilgilerine ama Manga'da da zaten halihazırda zaten h.haki sahip olduğunu bilmiyoruz. Burdan nereye ulaşabiliriz? Siz o bilgilerin yazılması için Manga'da geçmesi gerekiyor diyorsunuz ben de öyle bir şart olmamalı diyorum. Zaten Manga'da geçen bilgileri veriyorsa bana bu yaptıkları Card olayının ne manası var?

Adamların boy bilgileri felan da veriliyor bunların yanında. Manga'da boy bilgisi de geçmiyor.:S
Dostum ona bakarsan yılları da belirsiz. Neden tam yılını yazmıyor? Mangada kullandıkları bilinen hakileri yazmışlar işte. He, sen diyorsan ki ne Zoro'da ne de Mihawk'ta h.haki çıkmaz, bir şey diyemem. Olması şart da değil ama bence çıkacak.
En azından Zoro'da.

Haki mevzusuna neden bu kadar takıldınız anlamadım? Shanks'ı geçecek rakip kim sen onu söyle. :flaugh:

Bro lar bunca tartışma bunca konuşmadan sonra iş bitti sanırım. Hatta yanın da Zoro da hediye hahaha @Densetsu no Samurai @Roronoa Zoro
Çilemizin bittiği gün, bugündür. Yıllarca bu Mihawk haterları ile uğraştık. Ama bekleyelim sabredelim dedik. Çok şükür; bugünleri gördük. Bu saatten sonra haterların ancak ağlama sesleri çıkar. Onun muhatabı da biz olmayız artık. Kendi kendilerine bağarıp dursunlar :fool::hhh::byee:

Bir ara güzel bir şenlik yapalım. Hak ettik yani dimi ? :fool:

Zamanında bazı arkadaşların dediği gibi büyük ihtimal kılıç yeteneklerini çarpıştırdılar.

O yüzden Shanks'ten daha güçlü olduğu en azından geçmişte net belli olan Whitebeard varken Mihawk'ın ilgisini WB çekmemiş.

Bu bilgi bence üzerinde durulması gereken bir şey fakat hiçbir Mihawk fanı arkadaştan buna değinildiğini görmedim. Göz ardı mı ediyorsunuz? :D

Arkadaşlar yanlış yere odaklanıyorsunuz bir kere bu dövüşler çok eskiden yapıldı o yüzden Shanks'ın o zamanlardaki gücünden daha güçlü birini bekliyor. Artı bu dövüşlerden sonra Shanks saf kılıç ustalığı yeteneğinin kendisine yaramadığını öğrendiğinden kafa ve tepik atma tekniklerine yönelip basamakları çok hızlı çıkarak yonkou oldu. Mihawk ise hükümetin köpeği oldu aradaki fark ortada lütfen yapmayın böyle şeyler.

Shanks kafa ve tekme atmayı zamanında keşfetseydi Mihawk'ı zaten yenerdi yani. Saf kılıç yetenekleri ile kapıştılar, saf kılıç yetenekleriyle kapışırken neler kapatılıyor bilmiyorum ama kafa atmadı yani Shanks onu biliyorum.

Zamanında bazı arkadaşların dediği gibi büyük ihtimal kılıç yeteneklerini çarpıştırdılar.

O yüzden Shanks'ten daha güçlü olduğu en azından geçmişte net belli olan Whitebeard varken Mihawk'ın ilgisini WB çekmemiş.

Bu bilgi bence üzerinde durulması gereken bir şey fakat hiçbir Mihawk fanı arkadaştan buna değinildiğini görmedim. Göz ardı mı ediyorsunuz? :D
:utaniyorum:
Arkadaşlar yanlış yere odaklanıyorsunuz bir kere bu dövüşler çok eskiden yapıldı o yüzden Shanks'ın o zamanlardaki gücünden daha güçlü birini bekliyor. Artı bu dövüşlerden sonra Shanks saf kılıç ustalığı yeteneğinin kendisine yaramadığını öğrendiğinden kafa ve tepik atma tekniklerine yönelip basamakları çok hızlı çıkarak yonkou oldu. Mihawk ise hükümetin köpeği oldu aradaki fark ortada lütfen yapmayın böyle şeyler.

Shanks kafa ve tekme atmayı zamanında keşfetseydi Mihawk'ı zaten yenerdi yani. Saf kılıç yetenekleri ile kapıştılar, saf kılıç yetenekleriyle kapışırken neler kapatılıyor bilmiyorum ama kafa atmadı yani Shanks onu biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık