Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyanın en iyi kılıç ustası... Bu ne demek?

Mihawk ile 1vs1 kılıç düellosu atan kim olura olsun Mihawk kazanır demek.

Bu adama bundan fazlasını ya da bundan başka misyonlar yüklemeye çalışmak zaten yeterince anlamsız bir hareket.

Bu adamın derdi ordum olsun, şurası benim toprağım olsun vs. değil. E. Oda'nın tasarladığı enteresan, gizemli, seride vampirleri anımsatan tek karakter. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmuş, başka amacı kalmamış, birisinin gelip kendisini geçmesini ve aslında ölmeyi bekleyen bir adam Mihawk.

Dünyanın en iyi kılıç ustası... Bu ne demek?

Mihawk ile 1vs1 kılıç düellosu atan kim olura olsun Mihawk kazanır demek.

Bu adama bundan fazlasını ya da bundan başka misyonlar yüklemeye çalışmak zaten yeterince anlamsız bir hareket.

Bu adamın derdi ordum olsun, şurası benim toprağım olsun vs. değil. E. Oda'nın tasarladığı enteresan, gizemli, seride vampirleri anımsatan tek karakter. Dünyanın en iyi kılıç ustası olmuş, başka amacı kalmamış, birisinin gelip kendisini geçmesini ve aslında ölmeyi bekleyen bir adam Mihawk.
Yalnız 4 yonkoudan birisi kılıç ustasi.Mihawk da dünyanın en iyi kılıç ustasi.Çıkmaza giriyor insan işte.

Mihawk ile Shanks'ın düellolarda kazanan çıkmadığı ve Shanks tek kolunu kaybettikten sonra düello atmayı bıraktıklarını biliyoruz. Şöyle düşün, Shanks ile kapışabilen ve yenemese de yenilmeyen bir adam Mihawk.
Şenks hayatta iken ve kılıçustası iken Mihawk alıyor bu ünvanı.Ünvanın açıklanma zamanı ise 2 yıl öncesi.

Mom seviyesine yakın olabileceğini düşünen kaç kişi var ?

En zayıf imparator olarak görülen isme yakın olması daha tutarlı olur günlük düelloların sonuçsuz kalması bakımından...

Biz Mihawk>Shanks diyoruz sen ne diyorsun :artiz: Mihawk'ın açıklandığı gün burda kan gövdeyi götürecek :at:
O kadarı da fazla olmaz mı ? :D Mihawk > Shanks ise eğer Shanks'te yenilgisinin belirgin bir izi olması lazım.Zoro'nun dikiş izi kadar olmasa da emaresi olması gerek.Ama yok adam illa ki gözünü gösteriyor başka çürüğüm yok dercesine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık