Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun kanayan yarası. Hiçbir karakter için bu kadar tartışma yapılmadı. Millet neredeyse birbirlerine sövecek seviyeye geldi. Mihawk Savaşları çıksa şaşırmam.
O yüzden zaten genelde Mihawk hakkında ciddi yorum yapmıyorum. Durduk yere tartışma çıkıyor, hem benim hem karşı tarafın sinirini bozuyor. Genelde troll yazıyorum. Çok nadir ciddi yazıyorum onda da yazdığım gibi geri çekiliyorum.

O yüzden zaten genelde Mihawk hakkında ciddi yorum yapmıyorum. Durduk yere tartışma çıkıyor, hem benim hem karşı tarafın sinirini bozuyor. Genelde troll yazıyorum. Çok nadir ciddi yazıyorum onda da yazdığım gibi geri çekiliyorum.
Ben de mümkünse hiç girmiyorum. Sadece okuyorum. Ara sıra bir iki trol cümle. O kadar. Hayali bir karakter için hiç sinirlerimi bozamam.

Bu teoriyi yayanı bulmak lazım. Yıllardır bu forumdayım, kaç defa gördüm bu olayı hatırlamıyorum vallahi. :D
Shiryu Mihawk'a rakip falan olamaz. :a:
Zaten çok güçlüydü. Bir de akıllara zarar bir meyve yediğini düşünsek? Kılıç ustalarının doğal düşmanı olan elmas meyvesi mesela? (Ahan da klişenin dibine vurdum iyice. :oleyo2:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık