Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten çok güçlüydü. Bir de akıllara zarar bir meyve yediğini düşünsek? Kılıç ustalarının doğal düşmanı olan elmas meyvesi mesela? (Ahan da klişenin dibine vurdum iyice. :oleyo2:)
Hayır daha iyisini yapacak.Yada yaptı elmas Jozu'yu kesti. :D Tabii bunu kimse bilmiyor.Mihawk bunu bizzat duyunca ünvanı paket mi yapayım yoksa burada mı alırsın diyecek. :D

Dünya'nın en iyi kılıç ustası olabilir ama Dünya'da ondan daha güçlü zibilyon tane adam var. Bu yüzden amiralleri bile yenemez. Kılıç ustalığına laf yok ama bu işler kılıç ustalığıyla olmuyor.

Dünya'nın en iyi kılıç ustası olabilir ama Dünya'da ondan daha güçlü zibilyon tane adam var. Bu yüzden amiralleri bile yenemez. Kılıç ustalığına laf yok ama bu işler kılıç ustalığıyla olmuyor.
Amiralin yaptığı saldırıya eş değer saldırıyı Mihawkta yapıyor.Aynı amiral gibi bir fark yok.Kizaru yasakani ile saldırdıysa Mihawk en güçlü kesişi atıyor.Üstelik Jozu elmas avantajıyla durduruyor.Slash marcoyu keser geçer bir kısmı ulaşır mı o da belirsiz.Amirallerden aşağı kalır tarafı olmadığı net.Zaten mangada en güçlü saldırı diye bu ikisi vurgulanıyordu yanılmıyorsam savaşta.

Kendisine olan merakım azaldı açıkçası. Cracker, Shiryuu gibi adamlar beni daha çok cezbediyor. Zoro'nun yaptığı şeylerden çok farklı şeyler yapacağını düşünmüyorum. Tek merak ettiğim şey lakabı. Şahin göz niye deniyor ? Gözlerini es geçerek söylüyorum kılçustalarında genelde zırhlanma hakisi ön planda ama acaba bunda farklı olarak gözlem hakisinde zirve olabilir mi ? Olsa süper olurdu. :)

Seviye olarak yonkou 1. adam seviyesinde olacağını düşünüyorum. Daha önce de söyledim klişe de olsa shiryuu tarafından yenileceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık