Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
2 sene sonraki Sanjinin neyini gördükki öyle diyorsun hocam :s
cidden soruyorum bunu yani mümkünse bunu bunu yaptı yaz.

Bende severim Sanji'yi ama, 2y'den sonra çok yerden yere vuruldu umarım parlar bu arc :6
Hocam biliyorum sanji pek birşey yapmadı daha ama nedenlerini de göz ardı etmemek lazım. Bu arc full eli kolu bağlıydı daha yeni yeni gösteriyor yapabildiklerini hızı olsun hakisi olsun. Dediğin gibi umarım bu arc parlar :)

Aslında bu tartışmalara gerek yok Teach vs Luffy'de Luffy'nin birden meyvesi ortadan kalkınca ne kadar güçlü olduğu belli olacak.Yani biz bunu seride zaten göreceğiz.

Luffy’nin meyvesi olmasaydi demek, Luffy meyveyi hic yememis demektir. Ana karakter Luffy olduguna gore suanki gucu neyse yine aynisi olurdu. Ayni Shanks’in kolunu kaybetmesi gibi.

Luffy’den suanda bir sekilde meyveyi cikarmak demek Sanji’nin bacaklarini koparmak demek gibi bir sey eleman hayatindaki antrenmalarin neredeyse hepsini meyveli hali uzerine yapmis. O yuzden yorum yapmayacagim.

Aslında meyvesiz Luffy değilde vitessiz luffynin çöp olması çok kötü yahu. Vites artırmadı mı çok sıkntı yaşıyor pestil ediyorlar. G4süz olsa bildiğin çöp Zoro biçicek adamı. :( Hani bunu az olsa bile Dofta Cracker'da net Katakuride net oğlu netin oğlu gördük.

Vergo kadar eder demişim daha önce. Şimdiki haliyle vergoyu zorlanarak alır. Sanji'nin bir tık altıdır. Kata'dan biraz daha k.haki dersi alırsa Sanji kadar eder.

Ben meyvesinin garp in verdiği eğitimi engellediğini düşünüyorum. Çünkü meyvesini kontrol edemiyordu. En basiti diyelim ki barfiks çekecek. Küçük olduğu için kolları güçsüz ve vücudunu kaldırmakta zorlanır ve kollarının uzaması yüzünden yere iniyor. Birde çoğu kişi sanki meyve olmadan güçlü olunmuyor gibi düşünmeye başlamış. Onlara garp ile cevap veriyorum sadece meyve kullanmadığı halde zirvedeki roger ile defalarca kafa kafaya çarpışmış defalarca ve luffy ı o adam eğitiyor bunu unitmayin

Bebeliğinden beri lastik vücuduyla yaşamak zorunda olan Luffy doğal olarak bu alanda bir gelişim gösterecek. Şu an ondan meyveyi alırsak seviyesi ne olur bilmiyorum ama bir müddet mal gibi kalır yani. Hiç meyve yememiş bir Luffy'den bahsediyor olsaydık daha erken yaşta haki öğrenmiş, kendince rokushiki benzeri teknikler bulup bunlarda ustalaşmış fiziksel gücü hayvani bir mahlukattan bahsediyor olurduk büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık