Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Ben soruyu tam anlamadım şimdi baştan beri mi meyvesi olmasaydı yoksa bu seviyeye geldikten sonra mı meyvesi olmasaydı ...
Eğer baştan beri olmasa luffynin yumruk gücü bu kadar fazla olamazdı ayrıca; luffy gear secand yani soru tekniğine benzer tekniğini ve diğer teknikleri kullanamazdı , hızı ve gücü bu kadar gelişmiş olmazdı çok önceden karşılaştığı rakiplerden biriyle olan dövüşü kaybederdi.
Ama şimdi luffy meyve gücünü kaybetmiş olsa haki ile bi yerlere gelirdi buda sanji nin 2 yıl sonrası olurdu h.haki sebebiyle biraz daha fazla olabilir .. zaten luffynin bütün kazanımları iradesi ve meyvesinin ona sağladığı avantajlardan dolayı kendisini sürekli bir tık daha ileriye götürebilmesiydi

24 kişi amiral demiş. 48 kişi de 2 sene sonraki sanji demiş.

Luffy fanlarını ben böyle bilmezdim. Daha objektif bir fan topluluğu sanardım.

Amiral konusuna hiç girmeyeceğim. 2 sene sonraki sanjinin hızına luffy neyle yetişecek ?
Luffy o hıza g4 ile anca gelebiliyor. Neyse hayal kırıklıkığına uğradım :( umarım yabancı forumlardan birileri görmez bu anketi.

Luffy'nin meyvesi kötü bir meyve değil, dövüşlerde çok büyül bir avantaj sağlıyor.

Luffy'nin belirli bir haki düzeyi var. Ama hız, saldırı gücü gibi avantajlarını kaybediyor meyvesiz hali ile.

Meyvesiz hali, bana göre 2 yıl önceki Sanji ve Zoro arasıdır.

24 kişi amiral demiş. 48 kişi de 2 sene sonraki sanji demiş.

Luffy fanlarını ben böyle bilmezdim. Daha objektif bir fan topluluğu sanardım.

Amiral konusuna hiç girmeyeceğim. 2 sene sonraki sanjinin hızına luffy neyle yetişecek ?
Luffy o hıza g4 ile anca gelebiliyor. Neyse hayal kırıklıkığına uğradım :( umarım yabancı forumlardan birileri görmez bu anketi.
2 sene sonraki Sanjinin neyini gördükki öyle diyorsun hocam :s
cidden soruyorum bunu yani mümkünse bunu bunu yaptı yaz.

Bende severim Sanji'yi ama, 2y'den sonra çok yerden yere vuruldu umarım parlar bu arc :6

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık