Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Harika yaklaşımlar yine. Dozu devamlı arttırman lazım.
Luffy denen arkadaşın hikayesi olduğu için arc üzerine dönen tüm dramanın kaymağı da Luffy'den çıkıyor. Oda sürekli olayları tırmandırıyor, sürekli yükseltiyor. Mesela Croco ile 3 kere değil de 1 kere karşılaşabilirdi Luffy ama nerede denk geldiyseler birbirlerine girdiler. Yada Doflamingo ile bir kere karşılaşabilirdi ama yine tüm Dressrosa'nın yükünü verdi çocuğa son saniyeleri saydırdı millete falan, çığırtkan bile koydu ortaya, şu kolezyum sunucusu. Neyse pis Luffy pis fanlar.
Yani ?

böyle dalga geçerek bir yere varamazsın ama :) luffy meyvesiz bugüne kadar dövüştüğü kimleri alırdı sence? cevabını çok merak ediyorum. eğer her şeyi mangaya göre yorumlarsak diyelim ki bir bölümde luffynin meyvesi etkisizleştirildi yada çalındı baştan sonra bütün eğitimini meyvesi üzerinden almış adam ne durumda olur bunu düşünüyoruz yanlış anlamadıysam değil mi?
Meyvesiz kimleri alırdı demek mantıksız.Şu an ki hakisiyle Luffy 2 yıl önceki Lucci'yi yamulturdu meyvesi olsun olmasın :)

Harika yaklaşımlar yine. Dozu devamlı arttırman lazım.
Luffy denen arkadaşın hikayesi olduğu için bu seri, arclar üzerine dönen tüm dramanın kaymağı da Luffy'den çıkıyor. Oda sürekli olayları tırmandırıyor, sürekli yükseltiyor. Mesela Croco ile 3 kere değil de 1 kere karşılaşabilirdi Luffy ama nerede denk geldiyseler birbirlerine girdiler. Yada Doflamingo ile bir kere karşılaşabilirdi ama yine tüm Dressrosa'nın yükünü verdi çocuğa son saniyeleri saydırdı millete falan, çığırtkan bile koydu ortaya, şu kolezyum sunucusu. Neyse pis Luffy pis fanlar.
bu arada 3 kere değil de bir kere karşılaşabilirdi diyorsun ama 3 kere karşılaştı ben ona bakarım ve ikisinde yenildi dof diyorsun onda da yerlere falan düştü ve işin çoğunu law yaptı bence sen biraz daha dozu arttır sen yaklaşımların daha harika :D

Dostum ben de diyorum ki, bu adamın atak gücü ve hızı yeterli olmaz. Olsaydı bu vitesleri bulmazdı zaten. Basit bir mantık. İşte bıradan sonra bir şekilde halleder yorumları geldi, ben de ona tepki gösterdim.

Neyse şu an biraz meşgulum siz tartışın.

Bence meyvesiz Luffy Vergo'yu alamaz. Aşağı yukarı o seviye yakın olur.
Eyvallah. Bu şekilde gel canımı ye.

Saldırı gücü çok sekteye uğrar ama onun dışında Luffy gene aynı Luffy. Hızı da gayet yeterli. Meyveli Luffy'nin hızı bu kor'lara fazla gelirdi zaten, meyve gidince şartlar eşitlenmiş oluyor bir nevi. Yani soru gibi tekniklerle falan Luffy'yi gafil avlayamazlar. K.hakisi ve kendi çevikliği bu hızın üstünden gelmek için gayet yeterli. Dediğim gibi bir tek saldırı gücü sıkıntı oluşturuyor. Ona da yapacak bir şey yok. Uğraşacak biraz. Meyvesiz Kata'ya veya Dof'un ağzına vurduğunda kan alıyor, kor'a vurduğunda da birkaç metre uçurur işte. Arada öyle bir fark var.

Benden bu kadar.

Şu mantıkla bakalım.Sanji vs meyvesiz Luffy.

Doruki ? G2-g3 ve g4 arasındaki saldırı gücü farkına bakarsak ve üstüne g2-g3'ün de gittiğini düşünürsek Luffy'nin bu konuda kendini çok geliştirmediği belli oluyor.Hadi en kötü ihtimali düşünüp berabere diyelim.

B.haki ? Luffy bu konuda biraz öndedir.

K.haki ? Ya Sanji ya da berabere.

Dayanıklılık ? Lastik meyvesinin savunma olarak Luffy'e bir artısı vardı.Bu da gidince yine aşağı yukarı aynı olurlar.Hadi bunda da Luffy 1 tık önde diyelim.

Teknik ? Sanji öndedir.Meyve alınınca Luffy'de teknik namına bir şey kalmaz ama Sanji'nin dj gibi kozu var.Bu sayede saldırı gücü olarak Luffy'nin az üstüne çıkabilir.

Şöyle bir tabloyla değerlendirince Sanji eder işte.

nesi mantıksız anlamadım hangi rakiplerin alırdı sayın diyorum lucciyi yamultur du demek tamam peki. hatta az bile diyosun şimdi kaidoya falan meyvesiz girse dağıtır ne gerek var meyveye zaten:D
Sen konuyu tam anladığına eminsin değil mi?Hangi rakipleri alırdı diyorsun da şu anki hakisiyle Lucci'yi yamulturdu.Şu an Luffy'nin hakili yumrukları 2 yıl önceki Luffy'den güçsüz mü?Net şekilde güçlü.Dayanıklılığı fazla mı?Net şekilde fazla.Ulan ben ne diyorum sen ne diyorsun Lucci'yi alır diyorum hakisiyle sen olayı Kaido'ya çekiyorsun nasıl bir kafadasın anlamadım.

böyle dalga geçerek bir yere varamazsın ama :) luffy meyvesiz bugüne kadar dövüştüğü kimleri alırdı sence? cevabını çok merak ediyorum. eğer her şeyi mangaya göre yorumlarsak diyelim ki bir bölümde luffynin meyvesi etkisizleştirildi yada çalındı baştan sonra bütün eğitimini meyvesi üzerinden almış adam ne durumda olur bunu düşünüyoruz yanlış anlamadıysam değil mi?
Seninle dalga geçmiyorum, haddime değil. Tutumunla dalga geçtiğim doğrudur ama.
Soru işaretini birleştirdim. Açıklama gerektirecek birşey yok anlamak istersen anlamak için okursun. Yoksa boştur yani.
bu arada 3 kere değil de bir kere karşılaşabilirdi diyorsun ama 3 kere karşılaştı ben ona bakarım ve ikisinde yenildi dof diyorsun onda da yerlere falan düştü ve işin çoğunu law yaptı bence sen biraz daha dozu arttır sen yaklaşımların daha harika :D
Sen ona bak. Fikri anlamak çok uğraştırıcı da değildi aslında.

Sen konuyu tam anladığına eminsin değil mi?Hangi rakipleri alırdı diyorsun da şu anki hakisiyle Lucci'yi yamulturdu.Şu an Luffy'nin hakili yumrukları 2 yıl önceki Luffy'den güçsüz mü?Net şekilde güçlü.Dayanıklılığı fazla mı?Net şekilde fazla.Ulan ben ne diyorum sen ne diyorsun Lucci'yi alır diyorum hakisiyle sen olayı Kaido'ya çekiyorsun nasıl bir kafadasın anlamadım.
seviye de iyice düştü ne güzel :D sonra zorocular çok abartıyor diye zoro fanlarını gömüyosunuz ya o zaman bu adamın meyvesinin etkisi ne kadar ulan ben onu anlamadım ya luffy nin meyvesi ne kadar az fark ediyormuş meğer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık