Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Garp eğitse orası ayrı ama eğitmiyor salıyor çayıra.
Hayırdır vahiy mi geliyor tek başına ormanda vs güçlenirken de haki ile cp teknikleri öğreniyor. :D Garp yok sonuçta öğreten birisi yok.
Garp eğitiyor.
Luffy meyve yüzünden sorun yaşıyor.
@Master of Puppets senlik konuşmalar var.
Al sana haki vahyi(mesajı)
Senelerce yumruk tutturdu diyip dezavantaj gibi lanse ediyorsun da meyvede ne kadar tecrübe kazandırdığını zilyon tane teknik bulduğundan bahsetmiyorsun.Kolumu tutayım diye diye Bullet de öğrendi hawk gatling de artık Oda'nın aklına ne gelirse.Luffy kadar çeşitli teknik kullanan yok olsa da bu kadar güçlü olan farklı teknikleri birarada kullanan yok.Bulmuşta bulmuş.Hep o yaşta meyve yemesiyle bunlar.
Doflamingo fanı olarak teknik çeşitliliğinden dem vurman çok garip. :) İnsan bi düşünür önce. Meyvesinin avantajı da var dezavantajı da ama mesele bu meyvenin Luffy'ye bi tarzı zorunlu kılması. Yoksa rifle yapmaz da rokuogan falan yapardı, kim bilir? ;)

Garp eğitiyor.

Doflamingo fanı olarak teknik çeşitliliğinden dem vurman çok garip. :) İnsan bi düşünür önce. Meyvesinin avantajı da var dezavantajı da ama mesele bu meyvenin Luffy'ye bi tarzı zorunlu kılması. Yoksa rifle yapmaz da rokuogan falan yapardı, kim bilir? ;)
Ahahahaha. Öptüm.

Garp eğitiyor.

Ace'de sağlam haki varmış lastik çocuğu döve döve yeniyor bak :artiz:

Not: Koramiral demiştim ama son hali rahat Shicbukai(Moria değil) olur, Reis çok gelişti bu arcyle beraber.

Garp eğitiyor.

Garp mı eğitiyor yanlış mı anladım.Temeli sağlam olsun diye zorluklar içine atmasına ve sonrasında ilgilenmemesine eğitim diyebiliyorsan denizci karargahında Coby ve diğerlerine yaptığına ne ad vereceksin merak ediyorum.Eğitim dediğin o şekilde olur kişisel eğitim şeklinde.Kastettiğimiz bu.Zor bir mekana bırakıp kendi kendine güçlenmesi sadece yardımcı olmaktır Luffy kendi kendini eğitmiştir zor koşullarda.Zor koşullar tecrübe edip güçleniyor.

Garp haki öğretmeyi bırak ismini bile söylemiyor sevgi yumruğu diyor onu atman komik olmuş resim atmakla olmuyor bu işler.

Luffy meyve yüzünden sorun yaşıyor elbette yaşamıyor demedik.Küçük yaşta olduğu için bu lastiğin salınımını kontrol edecek kuvvetin yoksa mecbur sorun yaşayacak o yaşta.Dezavantaj idi o yaşta fakat sonrasında büyük bir avantaja dönüştü her türlü hamleyi yapabilecek kadar tecrübe kazandı.Luffye bir tarzı zorunlu kılmıyor.Allah aşkına başkası meyve yese makineli tüfek yapmak zorunda mı kalacak sanıyorsunuz.Mera mera değil bu.Luffy erken yiyip zorluk yaşaması neticesinde böyle teknikleri yapabilecek düzeye geliyor.O zamanlar bir hiç o meyve fakat meyve kendi hediyesini daha sonraları veriyor.Salınımı tam anlamıyla tecrübe etmeyen hiç kimse olgun da olsa kolayca gatling gun yapamaz yada Luffy kadar başarılı versiyonunu.Onu geçtim Luffy dışında kimse bunu akıl etmez.Meyvenin getirileri bunlar.Sabo Ace'in tekniklerini bir anda yapabiliyor mu logia iken bile yapamıyor kaldı ki gomu meyvesi.En az 10 sene tecrübe etti bunu luffy gidip dezavantaj diyorsunuz şu an o zaman denemesinin verdiği avantaj o dönemleri fazlasıyla telafi ediyor.Meyveyi yiyen başkasının da böyle bir süreç geçirmesi gerekirdi o kadar teknik için.

Rokuogan yapacakmış bak hele.6 stilin en üstün tekniğini ona öğreten birisi olmadan akıl edecek yapacak.Garp ayda yılda bir görüyor Dadan öğretiyor galiba.Tamam oldu sen isteyince olur nasılsa.

Garp mı eğitiyor yanlış mı anladım.Temeli sağlam olsun diye zorluklar içine atmasına ve sonrasında ilgilenmemesine eğitim diyebiliyorsan denizci karargahında Coby ve diğerlerine yaptığına ne ad vereceksin merak ediyorum.Eğitim dediğin o şekilde olur kişisel eğitim şeklinde.Kastettiğimiz bu.Zor bir mekana bırakıp kendi kendine güçlenmesi sadece yardımcı olmaktır Luffy kendi kendini eğitmiştir zor koşullarda.Zor koşullar tecrübe edip güçleniyor.

Garp haki öğretmeyi bırak ismini bile söylemiyor sevgi yumruğu diyor onu atman komik olmuş resim atmakla olmuyor bu işler.

Luffy meyve yüzünden sorun yaşıyor elbette yaşamıyor demedik.Küçük yaşta olduğu için bu lastiğin salınımını kontrol edecek kuvvetin yoksa mecbur sorun yaşayacak o yaşta.Dezavantaj idi o yaşta fakat sonrasında büyük bir avantaja dönüştü her türlü hamleyi yapabilecek kadar tecrübe kazandı.Luffye bir tarzı zorunlu kılmıyor.Allah aşkına başkası meyve yese makineli tüfek yapmak zorunda mı kalacak sanıyorsunuz.Mera mera değil bu.Luffy erken yiyip zorluk yaşaması neticesinde böyle teknikleri yapabilecek düzeye geliyor.O zamanlar bir hiç o meyve fakat meyve kendi hediyesini daha sonraları veriyor.Salınımı tam anlamıyla tecrübe etmeyen hiç kimse olgun da olsa kolayca gatling gun yapamaz.Onu geçtim Luffy dışında kimse bunu akıl etmez.Meyvenin getirileri bunlar.Sabo Ace'in tekniklerini bir anda yapabiliyor mu logia iken bile yapamıyor kaldı ki gomu meyvesi.En az 10 sene tecrübe etti bunu luffy gidip dezavantaj diyorsunuz şu an verdiği avantaj o dönemleri fazlasıyla telafi ediyor.Meyveyi yiyen başkasının da böyle bir süreç geçirmesi gerekirdi o kadar teknik için.

Rokuogan yapacakmış bak hele.6 stilin en üstün tekniğini ona öğreten birisi olmadan akıl edecek yapacak.Garp ayda yılda bir görüyor Dadan öğretiyor galiba.Tamam oldu sen isteyince olur nasılsa.
"Küçük yaşta olduğu için bu lastiğin salınımını kontrol edecek kuvvetin yoksa mecbur sorun yaşayacak o yaşta"
Abi abartmıyorum, bu sallayıp kendin inandığın en absürt öneri olmuş. Bir de nasıl kesin bir şey gibi yazmışsın hahahahah :D Yahu adam kolunu düz tutamıyordu, lap diye yere düşüyordu eli, ahajsdhakjsdhkjasdh. İnanılmaz ya, millet Luffy kendi vücudunu kontrol edebilmek için zaman harcadı dendi diye "büyüyünce geçerdi" demeye getirmek için dediği şeye bak. Yahu vizeler beynimi kızartmıştı 1 haftadır keyfim yerine geldi yemin ediyorum. Luffy, Ace tartışmaya 3 gün daha devam eder misin? Perşembe günü de vizem var yorumlarını okuyayım arada.

Meyve en başından beri olmazsa mı, yoksa şuan meyveyi çıkarırsak olacağı seviye mi soruluyor ?
Şu an meyveyi çıkarırsan ne seviyede olur onu soruyor.
Konu sahibi direkt meyvesiz demiş, ekleme falan yapmamış ama bilemedim.
Bugün bazı arkadaşlarla tartışırken aklıma geldi Meyvesiz luffynin güç seviyesi ne olurdu?

Usopp seviyesi ( 2yıl önceki enies lobby hali)

Chopper seviyesi (2yıl önceki shabody seviyesi)

Robin seviyesi (2yıl önceki shabody seviyesi)

Sanji seviyesi (2yıl önceki arabasta seviyesi)

Zoro (2yıl önceki arabasta seviyesi)

Koramiral seviyesi

Shichibukai seviyesi (moria)

Sanji(2yıl sonraki hali)

Zoro(2yıl sonraki)

Amiral seviyesi

Evet arkadaşlar meyvesi olmayan bir luffy'nin sizce şuandaki seviyesi ne olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık