Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Tokyo Ghoul'un animesini izlemeyin, kesilen sahneler,sansürler,olay örgüsünü bok etmeler,openinge spoiler koymalar. Nasıl anime lan bu...
Ben anime ile başladım seriye 9 bölüm izledim, hiç de dediğin şeyler fark edilmiyor açıkçası. Adamlar ustaca hazırlamışlar senaryoyu, mangayı yeniden yazmışlarlar adeta. Çizimler desen çok güzel, sansür ? nerde var hatırlamıyorum, belki manga daha kanlıdır da animesi de çok kanlı ve karanlık, iyi yansıtmışlar bence ambiyansı.

One Piece'in animesi iyi olsa var yaa offf 3'e 4'e katlardı.:D
Tam tersi 1/4'lere inerdi satışı. Şöyle düşün, OP serisine Bleach animasyonunu yapsan ve filler bölüm eklemesen anime bölüm sayısı en fazla 250 olurdu ve aşağı yukarı 3 yıldır anime çıkmıyor olurdu, bu da satışları çok ciddi düşürürdü. :D

Ben anime ile başladım seriye 9 bölüm izledim, hiç de dediğin şeyler fark edilmiyor açıkçası. Adamlar ustaca hazırlamışlar senaryoyu, mangayı yeniden yazmışlarlar adeta. Çizimler desen çok güzel, sansür ? nerde var hatırlamıyorum, belki manga daha kanlıdır da animesi de çok kanlı ve karanlık, iyi yansıtmışlar bence ambiyansı.
Sansürsüz versiyonu eklendi, İlk önce mangayı okuduğumuz için olay örgüsü en azından bana anlamsız geldi, Çünkü arcların yeri değiştiği için anlamsız ekleme sahneler yapmışlar, 12 bölümde 75 manga sayısı harcayıp hiç birşeyi atlamamışlar diyebilir misin ? O animeyi beğenen adam mangasına kutsal kitap muamelesi yapar öyle söyleyeyim.

Tam tersi 1/4'lere inerdi satışı. Şöyle düşün, OP serisine Bleach animasyonunu yapsan ve filler bölüm eklemesen anime bölüm sayısı en fazla 250 olurdu ve aşağı yukarı 3 yıldır anime çıkmıyor olurdu, bu da satışları çok ciddi düşürürdü. :D
Bleach öyle olsa kubo intihar eder. :D Adam animeye çok önem veriyor çıkmadan izliyor müzik sipariş ediyor falan.Mangakaların çoğu milyonluk satışı yeterli görüyordur.One piece istisna bu konuda.Her kesime hitap ediyor ve japonyada daha çok seviliyor.

Sansürsüz versiyonu eklendi, İlk önce mangayı okuduğumuz için olay örgüsü en azından bana anlamsız geldi, Çünkü arcların yeri değiştiği için anlamsız ekleme sahneler yapmışlar, 12 bölümde 75 manga sayısı harcayıp hiç birşeyi atlamamışlar diyebilir misin ? O animeyi beğenen adam mangasına kutsal kitap muamelesi yapar öyle söyleyeyim.
Mangayı baştan yazmışlar işte, ama inan 1 mm sırıtmıyor izlerken. Mangadan sonra anime izlemek çok büyük saçmalıktır zaten, ya manga oku ya anime izle istersen sonra manga oku ama mangadan sonra anime izlenmez, hiç kalkışmam ben öyle şeye. :D

Mangayı baştan yazmışlar işte, ama inan 1 mm sırıtmıyor izlerken. Mangadan sonra anime izlemek çok büyük saçmalıktır zaten, ya manga oku ya anime izle istersen sonra manga oku ama mangadan sonra anime izlenmez, hiç kalkışmam ben öyle şeye. :D
Yokluktan bakayım dedim zaten,3.bölümden sonra elim ayağım titredi izlemedim,biraz finale baktım ghoul kanekiyi nasıl verecekler diye.

One piece ve Kingdom favorilerim. Kingdom için Japonların çin fobisi olmasa ve doğru dürüst animesi olsa ilk 10 bankoydu bence. Hele animenin ilk sezonu türk çizgi filmleri kalitesinde:oleyo2:

@ShiShi

Yuvarlarsan 3 milyon ediyor Bleach, iyi bir rakam bence. Anime faktörü şu listede çok bariz. Ah işte, Toriko'nun animesi bitmeseydi iyiydi ya neyse. :(
Şimdi 3 milyon yeni baslayan seriler için iyi ama Bleach e yakıstıramıyorum:üzgünüm: zamanında 6-7 milyon civarında okunan bi seriden 3 e düsmesi üzüyor insanı. yoksa 3 milyon kötü değil.

Bende bahsettim ondan animeler bu listeyi doğrudan cok etkiliyor. Bleach olsun toriko olsun simdi devam etselerdi bu rakamlar 5 den 6 dan asagı olmazdı.

Hunter x Hunter bu manga olayının bug u gibi bisey. Bu sıralamada yok mesela ama çıktıgı senede en az 3.5-4 milyon banko. Resmen bugunu bulmuslar :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık