Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Madhouse harbi güzel iş çıkarıyor.No game no life izledim tadı damağımda kaldı.Yalnız mangayı bilmemde animesini pek abartmaya değer bulmadım Tokyo Ghoul'un.Başı merak uyandırıcıydı ve sonu güzeldi.Genel olarak daha iyi olabilirdi.Çok fazla sağlam karakter göremedim kötü olarak sunulan karakterin birini hemen öldürdüler sonra da sevdirme çabalarına giriştiler.

ilk 10 da okuduğum 8 seriyi görmek beni gayet mutlu etti.:alkis:

yeni favorim nanatsu no taizai (the seven deadly sins) listeye 9. sıradan girmiş. simdilik iyi bir rakam bence animesi bile daha 8 bölüm olmasına rağmen 4 milyon yine iyi satmış. Konusu ve karakterleri sağlam önü açık bana göre. animesi ilerledikçe bence dahada yükselir bir 7-8 milyonu görür bence. Bekleyip görcez.

Diğer favorim magi ise düşüşte malesef. bir sene içinde 7 milyondan 4 milyona düşmüş. 2014 ikinci yarıda sadece 1 milyon satabilmiş. buda tökezlediğinin göstergesi. Bu seneki düşüşü de aynı şekilde animesinin 3. sezonunun ekim 2014 de gelmemiş olması. 3. sezon cıkmayınca okur sayısındada baya düşüş oldu.

Tek hayal kırıklığım ise Bleach de oldu. Artık final arc ta ve gelmiş geçmiş en güzel arclardan biri olma yolunda ama okuyucu sayısı çok düştü. 2 milyon nedir ?:of:

2014 listesinde Kingdom dışında kaç tane seinen var, bilen bi bilgilendirse bizi. Kingdom o sıralamada kaçıncı bilelim.

@ShiShi

Yuvarlarsan 3 milyon ediyor Bleach, iyi bir rakam bence. Anime faktörü şu listede çok bariz. Ah işte, Toriko'nun animesi bitmeseydi iyiydi ya neyse. :(

2014 listesinde Kingdom dışında kaç tane seinen var, bilen bi bilgilendirse bizi. Kingdom o sıralamada kaçıncı bilelim.
Kingdom'un animesi devam etse satışlar patlar ama.

@Millennium

Tokyo Ghoul'un animesinde mangadan çok fazla yer kesmişler diye biliyorum ama.

Kuroko'nun mangası bitecek deniyordu bitmedi mi hala?

Bir de Toriko neden listede yok ya sevmiştim ben onu.

Ve son olarak üç büyükler efsanesi bitti yani. Tek kral One Piece kaldı.

Tokyo Ghoul'un animesini izlemeyin, kesilen sahneler,sansürler,olay örgüsünü bok etmeler,openinge spoiler koymalar. Nasıl anime lan bu...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık