Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

2015 yayın dönemi içerinde son verilere göre ilk 10 sıralama (2 Ağustos'a kadar olan verilerde eklenmişir.):

*1 10,016,228 ONE PIECE
*2 *8,035,892 Nanatsu no Taizai (七つの大罪)
*3 *7,002,240 Ansatsu Kyoushitsu (暗殺教室)
*4 *5,137,472 Shingeki no Kyojin (進撃の巨人)
*5 *5,000,112 Kingdom (キングダム)
*6 *3,727,873 Haikyuu!! (ハイキュー!!)
*7 *3,243,949 Ao Haru Ride (アオハライド)
*8 *2,917,331 Terraformars (テラフォーマーズ)
*9 *2,640,791 Tokyo Ghoul (東京喰種)
10 *2,579,935 Tokyo Ghoul:re (東京喰種:re)

(Kaynak)
İki yıdır klavyem eskidi, "Kingdom okuyun" yaza yaza. Bakın artık yavaştan değeri anlaşılıyor, 2013 yaz dönemine kadar ingilizce çevirisi yoktu diye kimse seriyi pek bilmiyordu ama haftada 5-6 bölüm çevrildikçe değeri daha iyi anlaşılır oldu. Nihayetinde şu an seri güncelde.

Neyse artık Kingdom serisini okuyun, okutun tartışalım. :D

İki yıdır klavyem eskidi, "Kingdom okuyun" yaza yaza. Bakın artık yavaştan değeri anlaşılıyor, 2013 yaz dönemine kadar ingilizce çevirisi yoktu diye kimse seriyi pek bilmiyordu ama haftada 5-6 bölüm çevrildikçe değeri daha iyi anlaşılır oldu. Nihayetinde şu an seri güncelde.

Neyse artık Kingdom serisini okuyun, okutun tartışalım. :D
ceviren grup varmi yoksa ingilizcesine mi yoneleyim?
veya ingilizce ceviren gruplardan kaliteli scan yapan varmi?

Shingeki no Kyojin olduğu yer fazla bile saçmaladı manga iyice o yüzden bir sürü spin of manga çıkartıyorlar Levi den sonra bir de kayıp kızlar diye bir manga çıkartacaklar bir tane daha vardı hatırlayamadım ..

O çizimlerle okunacak seri değil Kingdom, okuyan okur tabi ona diyecek sözüm yok. :(

OP anime bitmediği sürece satışta 1. olur maalesef.

ceviren grup varmi yoksa ingilizcesine mi yoneleyim?
veya ingilizce ceviren gruplardan kaliteli scan yapan varmi?
40-50 bölüm civarında Türkçe çevirisi var. Ancak Smoker seriyi baştan çevireceğini söyledi, uygun bir zamanda seriyi çevirmeye başlayacak diye bekliyoruz.

İngilizce olarak ise bu hafta çıkan son bölüme kadar olan kısmı var. Batoto'da serinin tüm bölümlerinin iyi görüntülü hallerini bulabilirsin.

Nanatsu no Taizai'nin 2. sırada olmasına sevindim. En sevdiğim serilerden biri ama bu başarısına ben bile şaşırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık