Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İndireceği İlk Amiral

Luffy'den Dayak Yiyecek İlk Amiral Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    169
Olacaksa Kizaru olur.Sakazuki koltuğuna yapıştığına göre başka seçenek yok.Diğerleri ılıman adamlar zıtlaşacak eylem yapmaları zor.Hep kizaruyu dövdü fantezileri kuruluyordu eskiden şimdi de geriye o kaldı.

Bizzat olur mu bilmiyorum ama ikili üçlü çöküp Kizaru yu indirebilir.
Kizaru Wano ya gelirse / tek gelirse toplu dalma olabilir

Kılıç ustası biriyle, kılıç ustası olmayan birinin vs atması güzel olmaz. O yüzden kepçük kizaru diyorum.

Ya Coby ya hiçbiri. İndiremeyecek değil o savaşacakları ortam olmayacak bence. Karşılaşmayacaklar. Akainunun Sabo tarafından indirileceğini düşünüyorum. Kizaru Sanjiye kalsa. Fuji zaten Lutfü fanı ondan da savaş çıkmaz. Kuzan desen pehh. Diğer elemandan da Luffyle ilgili bi durum oluşmaz gibi geliyor. Bu amiraller hep perde arkası hareket etçek ama Coby karşılaşması olası. İlk bölümde gösterdiği karakteri çöpe atmaz

Keşke Kaido'dan önce bir amiral indirmiş olsaydı. Bu durum daha yeni YC1 seviyesine gelmiş birinin öyle ya da böyle yonko indirmesinden daha mantıklı olurdu.

luffynin amiral indireceğini sanmıyorum. genelde denizcilerden kaçıyorlar. karşılaşsalar bile kaçmak için savaşırlar yenmek için değil. luffy sadece akainu ile savaşabilir, onu da yenemez.
coby tırt zaten amiral olmaz umarım. kizaruyla sanji, yeni amiralle de zoro kapışabilir. ama şimdilik alamazlar diye düşünüyorum.

Luffy vs Kizaru
Zoro vs Fujitora
Sanji vs Akainu
Jinbei vs Ryokugyu

Eşleşmeler böyle olur,ama Kizaru'yu harcayabileceğini sanmam.

Kalan amiralleri harcayabilecek kapasitede Luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık