Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin İndireceği İlk Amiral

Luffy'den Dayak Yiyecek İlk Amiral Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    169
Kizaru diyenler tebrik . Serideki misyonu açısından harcanmaya en müsait onu seçmiş E.oda .

Sabondye vurgu var . Muhtemelen 2 yıl önceki olayın intikamı alınacak. Kizaru yenilmese bile luffylere karşı kazanamayacak
Kizaru’nun yolu yapıldı Sentomaru karşısındaki dik duruşuyla o yüzden bu arcın ana kötüsü Satürn olacak.Düşmezse zaten sıkıntı büyük Luffy dışında geri kalan herkes Seraphimlerle uğraşacak onlara yem olacak.

Kizaru harcanacagini sanmıyorum, gerekli motivasyon yok luffy için. Öyle kötü karakter olarak vurgulanmadan luffy dovusmez.
Sabondy'de yaşadıklarını travma olarak adlandırdı Brook'a. Luffy de Kizaru'nun ismini doğru hatırlıyor. Doğrudan lakap felan da takmadı. Baya ciddiye almış gibi geldi bana Kizaru'yu. Güzel bir yandan.

Sabondy'de yaşadıklarını travma olarak adlandırdı Brook'a. Luffy de Kizaru'nun ismini doğru hatırlıyor. Doğrudan lakap felan da takmadı. Baya ciddiye almış gibi geldi bana Kizaru'yu. Güzel bir yandan.
Ortada acı ceken kimse yok, isim vb hatirlasa da beni ikna etmedi. Kısa sureli çarpışma olur ama ciddi bir dövüş olacağını sanmıyorum.

Ortada acı ceken kimse yok, isim vb hatirlasa da beni ikna etmedi. Kısa sureli çarpışma olur ama ciddi bir dövüş olacağını sanmıyorum.
Oda illa bu yüzden Luffy'e indirtmiyor rakipleri. Biraz klasiğin dışına çıkılması lazım. Kizaru da bu yoldaki rakiplerden. Luffy KK olmak için Amiral, Yonko hepsini indirmem gerekiyor dedi. İlk Amiral'i Kizaru olabilir.

Kizaru kaliteli bir rakip aynı zamanda.

Son düzenleme:
Oda bundan sonra Luffy'ye en fazla 2 tane uzun dövüş çizer. Bunlar karasakal ve akainu olur. Akainu Dragon ile dövüşebilir emin değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık