Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
Güzelim seriyi illa Nardo'ya çevireceksiniz. Akainu dönmez, adam net düşman işte. Son boss değil ama.

Kaido Luffy'nin rakibi sayılmaz. Ne de olsa tek dalmayacak. Hem misyonu, hem de gücünden dolayı Luffy için en güçlü düşman Teach olur.

Kutsallardan falan bilinmez birisini beklemeyin derim. (Yani bırak bu işleri Alpamis :/) Bu bahsedilen isimler zaten insanlığın zirvesi. Onlardan daha üstünü gelmez.
Şansa gördüm.:D Gelecek..

Benim şuana kadar one piece evreninde anladığım ölümsüzlük yaşlanmamak açısından fiziksel hasarla öldürülebilir yani diye düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var Garp gibi bir adam gençliğinden böyle bir ölümsüzlük ameliyatına uğrasa ne olurdu??
Garp zaten çok güçlü ve B.Haki , K.Haki geliştirilebilir hakiler zamanla, yani demek istediğim H.Haki gibi ruha bağlı değil ne kadar fazla pratik yaparsan o kadar gelişiyor. Düşünsene 500 yaşında bir Garp 300 yıldır pratik yapıyor bu adamı kim durdurabilir ki??

Burdan yola çıkarak belki W.G. ın başı çok uzun asırlar boyu yaşamış ve çok güçlenmiş bir adam olabilir. Bu sayede de antik krallığı yenmiştir. :hmm:
Bende fiziksel saldırılarla ölebileceğini düşünüyorum eğer böyle bir adam varsa sadece yaşlanmıyor olabilir.
Fakat sınır neresi ki böyle bir adam varsa Roger'ı niye durdurmadı diye de düşünüyorum veya Yeni Dünya'nın hakimi olan Yonkouları bu biraz bana mantıksız geliyor açıkcası ama seride görebiliriz böyle bir adam hemde şeytan meyvesinin ne zaman ortaya çıktığı tam olarak açıklanmış mıydı ?
500 yaşında falan dedin de 1-2 kişi daha eski zamanlardan bahsetmişti.

Luffy'nin en güçlü rakibi müttefikleri, ardı arkası kesilmiyor mübareklerin, Luffy'nin gücünü gölgeleyen Vs'lerini baltalayan da hep müttefikleri.
Birinin Oda'ya gidip arkadaş daha fazla müttefik yok, daha fazla prenses yok! demesi lazım.Serinin cılkını çıkardı belasını verdi :of:

Bende fiziksel saldırılarla ölebileceğini düşünüyorum eğer böyle bir adam varsa sadece yaşlanmıyor olabilir.
Fakat sınır neresi ki böyle bir adam varsa Roger'ı niye durdurmadı diye de düşünüyorum veya Yeni Dünya'nın hakimi olan Yonkouları bu biraz bana mantıksız geliyor açıkcası ama seride görebiliriz böyle bir adam hemde şeytan meyvesinin ne zaman ortaya çıktığı tam olarak açıklanmış mıydı ?
500 yaşında falan dedin de 1-2 kişi daha eski zamanlardan bahsetmişti.
Açıkçası bende tam kestiremiyorum ama eğer Oda böyle bir karakter yapmak isterse yapabilir. Mesela belli bir alan dışına çıktığında yaşlanıyor yada belirli bir şeyden güç falan alıyor??
Hem buda 800 yıldır Dünya Hükümeti'nin neden yıkılamadığını açıklar.

Yok ebesinin nikahı :of: Niye böyle şeyler yapıyorsun :bilmem:
Hem bence o olursa seri daha kaliteli,iyi olur.
İdolojik catismalar,fikir ayriliklari yasansa.Herkes kendi dogrularinin pesinden gidip kendi veritaslarini yaratmaya calissa.Adalet anlayislari carpissa guzel olur.Ha bu zoro olur mu bilmiyom ama ben tayfadan ozellikle usoop'u boyle bi senaryoda dusunuyorum.Avatar ve sokka arasinda ki olaylar gibi gelisebilir belki

Hem bence o olursa seri daha kaliteli,iyi olur.
İdolojik catismalar,fikir ayriliklari yasansa.Herkes kendi dogrularinin pesinden gidip kendi veritaslarini yaratmaya calissa.Adalet anlayislari carpissa guzel olur.Ha bu zoro olur mu bilmiyom ama ben tayfadan ozellikle usoop'u boyle bi senaryoda dusunuyorum.Avatar ve sokka arasinda ki olaylar gibi gelisebilir belki
Son zamanlarda seriyi beş yaşındaki çocuklara yazıyor, sen ne ettin öyle ideolojik çatışmalar falan :bilmem:

Son zamanlarda seriyi beş yaşındaki çocuklara yazıyor, sen ne ettin öyle ideolojik çatışmalar falan :bilmem:
Nedense one piece+death note olmasini istiyorum:rolleyes:.Yada zaten muhtesem one piece kurgusuna naruto adalet ve insanlik kavramlarini aktarir.Bi sekilde karakterlerin derin dusunup fikirlerinin carpismasini istiyorum.Ama sende haklisin.Herkesin hayali gerceklesecek ve lost taki gibi herkes el ele tutusup cennetin kapisindan girecekler:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık