Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
bu adam olmayacakta kim olacak baksanıza şuna
Sen mi çizdin bunu:oleyo: Son kare muazzam. Ace kullanıcıların göremediği ama Saka'nın sahip olduğu o ince ve derin merhamete gönderme yapılmış. Son boss olursa olmaz ama olursa tabiki de en güçlü bu olur ama zor.

Güzel konu eline sağlık. Luffy gibi gözüpek korkusuz, hemen hemen aynı karaktere sahip adam rakibi olmalı. Bb çok güçlü ama fırsatçı kurnaz birisi. Kaido ve ya Sakazuki daha çok hakediyor. Bana göre Sakazuki.

Luffy Sakazuki ile uzun uzadıya dövüşmeyecek bile, Luffy hiç bir zaman bir Denizciyi ana düşman olarak bir arc'ta karşısına almadı, hep küçük atışmalar ile kapıştı ve bir başkası karşılaştı.

Sakazuki ile Sabo karşılacaktır diye düşünüyorum. Luffy her zaman ki gibi Korsanlarla dövüşecek, bu da BB ve Shanks olur.

Roronoa Zoro

Luffy Sakazuki ile dövüşmeyecek bile, Luffy hiç bir zaman bir Denizciyi ana düşman olarak bir arc'ta karşısına almadı, hep küçük atışmalar ile kapıştı ve bir başkası karşılaştı.

Sakazuki ile Sabo karşılacaktır diye düşünüyorum. Luffy her zaman ki gibi korsanlarla dövüşecek, bu da BB ve Shanks olur.
O zaman WB yalancı çıkmış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık