Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutucuk Tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhtemelen evren içindeki söylenti/gözlemlere dayalı olarak yazıyor bu kutucukları ve buna benzer kimlik açıklama balonlarını. En makulu bu.

Ne yapıyorsa da doğru düzgün bir şey yapmıyor :oleyo2: Rezil etti kutucukları :artiz:
Beyazsakalın en güçlü olmadığı belli oldu tabi hemen göm Oda'yı:p. Biz bunları hep yazdık mesajlarımızda, o kadar farklı karakterlerin yorumu var, karakterin kendi ağzından lafı var falan diye. Tek savunma kutucuktu, neymiş haki kullanamayan hastalıklı adam o haliyle en güçlüymüş çünkü kutucukta öyle yazıyormuşo_O. Kutucuklar genel görüşmüş işte belli oldu:D.

Beyazsakalın en güçlü olmadığı belli oldu tabi hemen göm Oda'yı:p. Biz bunları hep yazdık mesajlarımızda, o kadar farklı karakterlerin yorumu var, karakterin kendi ağzından lafı var falan diye. Tek savunma kutucuktu, neymiş haki kullanamayan hastalıklı adam o haliyle en güçlüymüş çünkü kutucukta öyle yazıyormuşo_O. Kutucuklar genel görüşmüş işte belli oldu:D.
Söylediklerinde haklı olabilirsin yalnız şöyle bir gerçek var, adam her yonkouya bir şeyler yapıştırma peşinde. Çok basit ve saçma geliyor bana. Yok o köşe kapmaca en iyisi diğeri çelik çömlekte en iyisi falan. WB en güçlü olsun yada olmasın benim WB'ye olan bakış açım değişmez.

Adama direk, herhangi bir varsayım cümlesi kurmadan en güçlü dediği için Oda'ya güvenmiştim öyle değilmiş(?). Daha iki bölüm geçmemesine rağmen, kadim beşliye yaptırdığı ortada.

Not: WB hala en güçlü Korsan ve İnsan olarak geçiyor, eskisi kadar bu konuda inatçı olmasan bile inancımı koruyorum :hıh:

Söylediklerinde haklı olabilirsin yalnız şöyle bir gerçek var, adam her yonkouya bir şeyler yapıştırma peşinde. Çok basit ve saçma geliyor bana. Yok o köşe kapmaca en iyisi diğeri çelik çömlekte en iyisi falan. WB en güçlü olsun yada olmasın benim WB'ye olan bakış açım değişmez.

Adama direk, herhangi bir varsayım cümlesi kurmadan en güçlü dediği için Oda'ya güvenmiştim öyle değilmiş(?). iki bölüm geçmemesine rağmen kadim beşliye yaptırdığı ortada.

Not: WB hala en güçlü Korsan ve İnsan olarak geçiyor, eskisi kadar bu konuda inatçı olmasan bile inancımı koruyorum :hıh:
Adam Roger'dan sonra 20 yıla yakın zirvede kalmış, bir şey diyen yok zaten. Ama seride gördüğümüz adam en güçlü değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık