Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutucuk Tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya işte zorlama tamamen Wb ölsün diye ne yapacağını şaşırmış savaşta.Daha o zamanlardan bir yonkouyu tam güç göstermemek için kastı da kastı.Tam güç gördüğümüz tek yonkou savaşa adım atan beyazsakalın görüntüsüydü.Ekran koruyucu gibi yedirdi bize.Sonra sokturdu kılıcı alın size bu kadar bunla idare edin yonkou gücünü şu an size göstermem demek istedi.

Herşeyi makul bir noktaya çekmiş diyorsun da olay en baştan fail.Squardo olayının makul bir noktayla alakası yok.Ya o kılıç işlemeyecekti yada isabet etmeyecekti.

Yani sağlam beyazsakala bile sırf yaralansın diye büyük handikap veriyor.Mom ağır bir karakter saldırılardan kaçamıyor değil mi ama demir vücuduna güveniyor.Bu olmasa k.haki kasardı.İşte beyazsakalı tıpkı hasar alan Mom gibi çizdi kafalardaki imajı da böylece sıfırladı.Hasar alan Mom hiç iç açıcı bir tablo değil sonuçta.İmparator olmaktan çıkıyor.Beyazsakala bu tarifeyi uyguladı sırf öldürmek uğruna.
Squardo'nun ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz, üstelik WB'nin o an savunma yapması için herhangi bir sebebi bile yoktu. Bu söylediklerime rağmen tekrar o silah işlememeliydi denebilir tabi ama olayı belli bir mantık noktasına çekmek istediği ortada. WB'nin kılıç sokulmuş gücünü bile bize göstermedi o kılıçtan sonra bir de kan kusup Akainu tarafından delinmesini izledik.

Oda'nın serinin daha yarısı tamamlanmadan en güçlü adam dediği kişiyi tam kapasite dövüştürmesi de mantıklı olmazdı. Bence bu kılıç batmıyor, adam ölmüyor, güneş doğmuyor abartılarına sahip karakterler daha fazla fos çıkıyor. Mesela Kata'yı gördük şu işlemez bu değmez falan fistan, en son anamı döveceksen düşeyim moduna geldi. Yani Wb'ye top, kılıç işliyor olayı beni pek ırgalamıyor diğer türlü şişirilmelerin sonu daha acı :bilmem:

Eskiden daha çok umursanıyordu ama artık kutucukları ciddiye alan hiç kalmadı.
Özellikle, Kaido'nun en güçlü olduğunu düşünen hiç kimseyi görmüyorum. Ben de dahilim o gruba sanırım. :d

Oda hiçbir zaman Kaido'ya direkt en güçlü dedi mi? Ben denk gelmedim. Geçen galiba SBS'de yine en güçlü bilinir diye çevirdi millet. Orada bile demiyor en güçlü lafını. Diğer tarafta WB ve Mihawk'ın unvanları daha kesin. Kaido olayı IM gibi gizli karakterleri aklıma getiriyor.

Oda hiçbir zaman Kaido'ya direkt en güçlü dedi mi? Ben denk gelmedim. Geçen galiba SBS'de yine en güçlü bilinir diye çevirdi millet. Orada bile demiyor en güçlü lafını. Diğer tarafta WB ve Mihawk'ın unvanları daha kesin. Kaido olayı IM gibi gizli karakterleri aklıma getiriyor.
Mangada öyle geçmiyor muydu? "Havada, karada ve suda, 1 vs 1'de her zaman Kaido kazanır."

Mangada öyle geçmiyor muydu? "Havada, karada ve suda, 1 vs 1'de her zaman Kaido kazanır."
Kaido net en güçlüdür, 5v2 yapıyor şuan, hatta BM'a karışmamasını söylüyor. Şuanki beşlinin karşısında kimi koysan, bu beşliye karşı şansı olmaz. Daha her şeyini koymamış Kaido için önyargılı davranıyorsunuz. Luffy ve Zoro gibi plot armor delisi elemanların eline düştüğü için bahtsız, o kadar.

Karşı çıkanlar genelde haterlar.

Mihawk mesela, bütün kılıç ustalarıyla dövüşmeden nasıl en güçlü oluyor? Vista ile Tashigi ile dövüşmemiş falan filan.

Aynı konu Enma için de vardı, mangaka yazmış oraya Wano'daki hiç kimse bu kılıcı kontrol edemedi. Adam diyor ki Ashura belki de denemedi bile!:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık