Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Smoker'ın Akıbeti

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Seri Sonunda İkisinin Rütbesi

• Smoker = Filo A. / Koby = Amiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker ve Koby = Amiral

Kullanılan: 9 10.7%
  • Smoker = Amiral / Koby = Koramiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker = Ölü / Koby = Filo A.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Smoker = Ölü / Koby = Amiral

Kullanılan: 2 2.4%
  • Smoker = Amiral / Koby = Filo A.

Kullanılan: 5 6.0%
  • Smoker = Koramiral / Koby = Amiral

Kullanılan: 45 53.6%
  • Smoker = Koramiral A. Koby = Filo A.

Kullanılan: 2 2.4%
  • Devrimciler Sistemi Yıkar

Kullanılan: 9 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    84
Smoker Amiral, Coby Filo Amirali.

Coby eğer Luffy'nin teklifini kabul etmiş olsaydı şuan First Mate olarak ikinci kaptandı. Bu karakterin mangaka açısından değeri çok büyük.

Smoker Amiral, Coby Filo Amirali.

Coby eğer Luffy'nin teklifini kabul etmiş olsaydı şuan First Mate olarak ikinci kaptandı. Bu karakterin mangaka açısından değeri çok büyük.
kesinlikle kabul etmiyorum :D olsa olsa bizim tayfada usopun kankası olurdu kobinin savaşlarda güç kazanma olayı bence yok en büyük lutuf garp olmalı onun için seri başında tanıtıldığı için tabiki iyi yerlerde göreceğiz ama bu belkide luffyinkinden bile büyük bir plat armor olarak karşımıza gelecek ve kusacağız durumdan :D

kesinlikle kabul etmiyorum :D olsa olsa bizim tayfada usopun kankası olurdu kobinin savaşlarda güç kazanma olayı bence yok en büyük lutuf garp olmalı onun için seri başında tanıtıldığı için tabiki iyi yerlerde göreceğiz ama bu belkide luffyinkinden bile büyük bir plat armor olarak karşımıza gelecek ve kusacağız durumdan :D
Zoro'dan güçlü olur dememiş. Güç olarak 4-5. sıralarda olurdu yardımcı kaptan koltuğu yine kendindeydi.

hancockun bir olayı yok. abartılıyor bence.

güç olarak croco ve moriahın biraz üstündedir sadece o da hakisi olduğu için. eğer croco ve moriah da haki kullanabiliyorsa onlar hancocktan güçlü hale gelir.
crocoyu ben bunun dışında tutmak isterim croco bence serideki sağlam adamlardandır sadece seride önümüze çok hızlı sunuldu hatta dof ve mihavktan sonraki en güçlü sihichi olabilir evet kadının bir numarasını görmedik ama çok çok eksi bir yanınıda görmedik yeterince işlenmemiş bir karakter için güç çıkarımı yapmak bence yanlış olur ha en iyi ihtimal yc3 yc4 seviyesidir o ayrı

Zoro'dan güçlü olur dememiş. Güç olarak 4-5. sıralarda olurdu yardımcı kaptan koltuğu yine kendindeydi.
yok be aga yinede sanmıyorum hani şöyle düşünüyorum diyelimki usop felan 2. olarak tayfaya katıldı yine zoro yardımcı kaptan olarak anılmazmıydı
bu arada o daveti hatırlamıyorum bunun için ayrı bir konuşma varsa mazur görün beni :)

yok be aga yinede sanmıyorum hani şöyle düşünüyorum diyelimki usop felan 2. olarak tayfaya katıldı yine zoro yardımcı kaptan olarak anılmazmıydı
bu arada o daveti hatırlamıyorum bunun için ayrı bir konuşma varsa mazur görün beni :)
Bende hatırlamıyorum ki. Sadece arkadaşın Zoro'dan güçlü olacağını söylemediğini belirtmek istedim.

Smoker Koramiral olur ve orada kalır. Belki ileride emekli de olabilir ama asla amiral olamaz.

Drake'in amiral olmasını isterdim ancak o seviyeye çıkar mı sanmıyorum.

Coby seri bitiminde amiral olmuş olur, yaşlandığında filo amiralliğine yükselebilir ancak seri içerisinde bunu göremeyiz.

Üye silindi 6810

Smoker Koramiral olur ve orada kalır. Belki ileride emekli de olabilir ama asla amiral olamaz.

Drake'in amiral olmasını isterdim ancak o seviyeye çıkar mı sanmıyorum.

Coby seri bitiminde amiral olmuş olur, yaşlandığında filo amiralliğine yükselebilir ancak seri içerisinde bunu göremeyiz.
Smoker zaten koramiral değilmi?
Not= koramiral imiş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık