Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Smoker'ın Akıbeti

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Seri Sonunda İkisinin Rütbesi

• Smoker = Filo A. / Koby = Amiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker ve Koby = Amiral

Kullanılan: 9 10.7%
  • Smoker = Amiral / Koby = Koramiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker = Ölü / Koby = Filo A.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Smoker = Ölü / Koby = Amiral

Kullanılan: 2 2.4%
  • Smoker = Amiral / Koby = Filo A.

Kullanılan: 5 6.0%
  • Smoker = Koramiral / Koby = Amiral

Kullanılan: 45 53.6%
  • Smoker = Koramiral A. Koby = Filo A.

Kullanılan: 2 2.4%
  • Devrimciler Sistemi Yıkar

Kullanılan: 9 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    84
Kadının potansiyelini değil, mevcut gücünü konuştuğumuzu sanıyordum ben. Gördüklerimize göre mi yorum yapalım, yoksa olasılık üzerine mi? Yukarıda tek panelde güç çıkarımı mı yapalım dedin, ama benim bildiğim öfke ile yapılan her vuruş karşı tarafı perişan ediyor. Smoker da çizik olmadığına göre, ya Smoker düşündüğümüzden daha dayanıklı bir adam ya da Hancock o kadar güçlü vuruşlar yapamıyor. Öfke ile yapılan vuruşların nasıl olduklarını ve rakibe neler yaptıklarını sayfa sayfa da atabilirim sana. Kusura bakma ama iki tane Pacifista, beş tane dandik korsan dövdü ve Amiral'in üzerine koştu diye ben bu kadının aşırı süper güçlü olduğunu falan düşünmem, isteyen düşünebilir.
BM'yi Jinbe uçuyor Chopper tanklıyor Robin yuvarlıyor vs. Luffy kendi seviyesinin yakınında dahi olmayan tiplerle uğraşıyor yeri geldimi. Hele MF gibi kimin eli kimin cebinde belli olmayan üstün körü çizilmiş bir arc üzerinden kesin yargılara varmak bence yanlış. Haki kullanan savaşçılarla dolu bir ada var, adanın en güçlüsü bu kadın serideki önemli karakterlerden biri gücünü kabullenmiş ne önemli bir dövüşünü ne de yenilgisini görmemişiz. Niye Smoker sahnesi üzerinden sınır biçeyim buna? Ne kadar güçsüz olmasını bekleyebiliriz ki böyle bir karakterin?

Hancock’un seviyesi diye konu açsanıza .

@Smoker elde veri olmadığı konusunda haklı ama ben Güçlü Kadın karakter eksiğini Hancock gibi bir karakterle az çok giderebileceğini düşünüyorum. Amirale yürümesi, Smokerdan kan alamaması falan hiçbiri bana kalırsa çıkarım yapılacak konular değil. Gücü şuan muallak. Ama Kuja hakiyle tanıtıldı ilk haki yuvası kaynağı orası gösterildi. Wanoda Ryou haki yeri gibi. 2 yıl önce Hakinin yuvası gösterilen yerin İmparatoriçesi en azından bir haki türünde azman olmalı. Fatihin hakisi sahibi olan bir Kadının bana göre komutan ayarının altında olma olasılığı yok. Mfdeki performanslardan gideceksek Mihawkın ne Amiral ne de İmparator kesecek gücü yok. Hancocka biri güçsüz dese itiraz etmem güçlü diyene de aynı şekil.. ama bana göre bir İmparator sağ kolu - sol kolu var. Yk2 olan çöp smoothieden güçsüz olacağını sanmam.

Seride Fatihin hakisi sahibi karakterler ya zamanının zirveleri ya da yüksek potansiyelli yeni yetmeler. Beğenilmeyen Chinjao bile prime döneminde Yk4/5 falan eder. Onun gibi başka başarısız örnekte yok. Ki Onun sivri başını aşmak için garp gibi bir adam Dağlarda antrenman yapıyor. Luffy Fatihin hakisi saldığında Marinefordda verilen tepkiler yeter.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık