Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Smoker'ın Akıbeti

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Seri Sonunda İkisinin Rütbesi

• Smoker = Filo A. / Koby = Amiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker ve Koby = Amiral

Kullanılan: 9 10.7%
  • Smoker = Amiral / Koby = Koramiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker = Ölü / Koby = Filo A.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Smoker = Ölü / Koby = Amiral

Kullanılan: 2 2.4%
  • Smoker = Amiral / Koby = Filo A.

Kullanılan: 5 6.0%
  • Smoker = Koramiral / Koby = Amiral

Kullanılan: 45 53.6%
  • Smoker = Koramiral A. Koby = Filo A.

Kullanılan: 2 2.4%
  • Devrimciler Sistemi Yıkar

Kullanılan: 9 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    84
Normalde Smoker'ın amiral, Coby'nin de çaycı olması lazım ama neyse. Muhtemelen Coby amiral olacak, Smoker gibi bir karakter de koramiral olarak harcanacak.

Normalde Smoker'ın amiral, Coby'nin de çaycı olması lazım ama neyse. Muhtemelen Coby amiral olacak, Smoker gibi bir karakter de koramiral olarak harcanacak.
Smoker harcanmaz,Smoker'ın olayı çok güçlü olmak değil.

Coby'nin ise hayali amiral olmak,hayaller gerçeğe döner,one piecete.

Smoker harcanmaz,Smoker'ın olayı çok güçlü olmak değil.

Coby'nin ise hayali amiral olmak,hayaller gerçeğe döner,one piecete.
2 yıl öncesinde haşır şapkaların peşine takılan Smoker ile şimdikini kıyaslayınca fark belli oluyor. Şahsen daha güçlü olmasını isterdim.
Coby konusunda da hayallerinin gerçek olacağı belli zaten. Gerçek olsa bile benim için boş bir karakter.

Seri sonu kurulan yeni hükümet denizcilerde güçten ziyade karaktere önem verebilir. Fakat amiral adaylarının da yani Goon ve şapkalı elemanın da renk ve lakabı olduğunu düşünürsek seri sonunda Koby ile bunlar amiral olabilir. Smoker kişiliği sebebiyle filo amirali ve Kuzan da tüm f.a olur.

Smoker karakter olarak garp gibi amirallik teklif edilsede kabul etmicek bir karakter. Coby ise ilk başta usop gibi gösterilip sonra luffye farklı kulvarda rakip miş gibi evrimleşti... garp ın rocks macerası gibi muhtemelen smokerda luffyle birlik olup teachin tayfasını yenecek. (Sanji zoro ve nami dahil olabak bu ekibe)

Smoker karakter olarak garp gibi amirallik teklif edilsede kabul etmicek bir karakter. Coby ise ilk başta usop gibi gösterilip sonra luffye farklı kulvarda rakip miş gibi evrimleşti... garp ın rocks macerası gibi muhtemelen smokerda luffyle birlik olup teachin tayfasını yenecek. (Sanji zoro ve nami dahil olabak bu ekibe)
Smoker'in amirallik teklifini kabul etmeyeceğini düşünmüyorum. Aksine bir şeyleri başarmak istiyorsa yükselmesi gerektiğini bilen birisi.

Smoker'in amirallik teklifini kabul etmeyeceğini düşünmüyorum. Aksine bir şeyleri başarmak istiyorsa yükselmesi gerektiğini bilen birisi.
Denizciler ve dünya hükümetine göre adalet anlayışı farklı olan biri, ona yakın gösterilen Karakter de(aokji) aynı şekilde üstlerinden çok kendi adalet anlayışına inanıp onu uygulayan karakter ondan dolayı birinden emir almayı istemeyen bir karakter olduğunu yada tamamıyla birilerinin emirleriyle karar alıcak bir karakter değil diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık