Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Smoker'ın Akıbeti

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Seri Sonunda İkisinin Rütbesi

• Smoker = Filo A. / Koby = Amiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker ve Koby = Amiral

Kullanılan: 9 10.7%
  • Smoker = Amiral / Koby = Koramiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker = Ölü / Koby = Filo A.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Smoker = Ölü / Koby = Amiral

Kullanılan: 2 2.4%
  • Smoker = Amiral / Koby = Filo A.

Kullanılan: 5 6.0%
  • Smoker = Koramiral / Koby = Amiral

Kullanılan: 45 53.6%
  • Smoker = Koramiral A. Koby = Filo A.

Kullanılan: 2 2.4%
  • Devrimciler Sistemi Yıkar

Kullanılan: 9 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    84
Smoker elde veri olmadığı konusunda haklı ama ben Güçlü Kadın karakter eksiğini Hancock gibi bir karakterle az çok giderebileceğini düşünüyorum Odanın. Amirale yürümesi, Smokerdan kan alamaması falan hiçbiri bana kalırsa çıkarım yapılacak konular değil. Gücü şuan muallak. Ama Kuja hakiyle tanıtıldı ilk haki yuvası kaynağı orası gösterildi. Wanoda Ryou haki yeri gibi. 2 yıl önce Hakinin yuvası gösterilen yerin İmparatoriçesi en azından bir haki türünde azman olmalı. Fatihin hakisi bile bir Kadının bana göre komutan ayarının altında olma olasılığı yok. Mfdeki performanslardan gideceksek Mihawkın ne Amiral ne de İmparator kesecek gücü yok. Hancocka biri güçsüz dese itiraz etmem güçlü diyene de... ama bana göre bir İmparator sağ kolu - sol kolu var. Yk2 olan çöp smoothieden güçsüz olacağını sanmam.
Güçlü kadın karakter eksiği yok, bir sürü güçlü kadın karakter var.

BM'yi Jinbe uçuyor Chopper tanklıyor Robin yuvarlıyor vs. Luffy kendi seviyesinin yakınında dahi olmayan tiplerle uğraşıyor yeri geldimi. Hele MF gibi kimin eli kimin cebinde belli olmayan üstün körü çizilmiş bir arc üzerinden kesin yargılara varmak bence yanlış. Haki kullanan savaşçılarla dolu bir ada var, adanın en güçlüsü bu kadın serideki önemli karakterlerden biri gücünü kabullenmiş ne önemli bir dövüşünü ne de yenilgisini görmemişiz. Niye Smoker sahnesi üzerinden sınır biçeyim buna? Ne kadar güçsüz olmasını bekleyebiliriz ki böyle bir karakterin?
Ortada plot armor varsa işin rengi değişir, ama yoksa ona göre yorumlama yaparım. Bana göre Hancock, güzelliğinden etkilenmeyen kalbur üstü karakterleri yenebilecek kapasitede biri değil.

Yk3 üzeri kaç tane kadın karakter sayabilirsin ?
Her yerde yeterince güçlü kadın karakter var, senin dediğin gibi bir durum söz konusu değil. Yonko içinde kadın karakter var, denizcilerin içinde güçlü kadın karakterler var; Tsuru, Gion, devrimcilerin içinde var, en kötü neslin içinde var, shichibukai içinde var, yonko adamları içlerinde var; Yamato, Ulti, Smoothie, Black Maria, Devon. Yani her grubun içinde güçlü bir karakter kendine yer bulmuş, senin dediğin gibi OP'de böyle bir ayrımcılık söz konusu değil. Güçlü zenci karakter açığı falan deseydin haklı olurdun. Ama senin dediğin bir boşluk yok. Zaten Big Mom kendi başına yeter.

Her yerde yeterince güçlü kadın karakter var, senin dediğin gibi bir durum söz konusu değil. Yonko içinde kadın karakter var, denizcilerin içinde güçlü kadın karakterler var; Tsuru, Gion, devrimcilerin içinde var, en kötü neslin içinde var, shichibukai içinde var, yonko adamları içlerinde var; Yamato, Ulti, Smoothie, Black Maria, Devon. Yani her grubun içinde güçlü bir karakter kendine yer bulmuş, senin dediğin gibi OP'de böyle bir ayrımcılık söz konusu değil. Güçlü zenci karakter açığı falan deseydin haklı olurdun. Ama senin dediğin bir boşluk yok. Zaten Big Mom kendi başına yeter.
Zenci karakter var mı ki :p ben böyle bir ayrım olduğunu düşünüyorum.
5 İmparator gelip geçmiş sadece 1 tanesi Kadın. 11 tane supernova var. 1 tanesi kadın. 5 İmparatorun 15 tane önde gelen Komutanı var. Bunlardan sadece 1 tanesi kadın. Eski nesilde Kayda değer gücü olan Denizcilerden sadece Tsuru varken şuan sadece Gion var. O kadar Koramiral, Amiral içinden. Eski 11 Lord arasından sadece 1 tanesi kadın. Evet gayet eksik var bu konuda.

5 İmparator gelip geçmiş sadece 1 tanesi Kadın. 11 tane supernova var. 1 tanesi kadın. 5 İmparatorun 15 tane önde gelen Komutanı var. Bunlardan sadece 1 tanesi kadın. Eski nesilde Kayda değer gücü olan Denizcilerden sadece Tsuru varken şuan sadece Gion var. O kadar Koramiral, Amiral içinden. Eski 11 Lord arasından sadece 1 tanesi kadın. Evet gayet eksik var bu konuda.
Ben sadece top karakterleri saydım Baby5, Koala gibi ortalama güçteki karakterleri saymadan ilk yüze üst sıralardan, orta sıralardan girecek en az on tane kadın çıkar. Tsuru, Gion, Big Mom, Smoothie, Devon, Yamato, Belo Betty, Hancock, Ulti. Carrot bile güçlü bir karakter, ortalama üstü bir karakter. Dediğim gibi ilk yüze belki de 15 20 karakter bile sokarsın ki doğru olanı da budur. Yaz dünyadaki en güçlü insanlar listesi diye kaçı erkek kaçı kadın, hem finansal yönden hem fiziksel yönden.

Ben sadece top karakterleri saydım Baby5, Koala gibi ortalama güçteki karakterleri saymadan ilk yüze üst sıralardan, orta sıralardan girecek en az on tane kadın çıkar. Tsuru, Gion, Big Mom, Smoothie, Devon, Yamato, Belo Betty, Hancock, Ulti. Carrot bile güçlü bir karakter, ortalama üstü bir karakter. Dediğim gibi ilk yüze belki de 15 20 karakter bile sokarsın ki doğru olanı da budur. Yaz dünyadaki en güçlü insanlar listesi diye kaçı erkek kaçı kadın, hem finansal yönden hem fiziksel yönden.
Ya bu zaten öyle de. Ben mangadan gerçekçilik beklemiyorum..

Çünkü Shonen :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık