Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Bm dizlerinin üstüne düşüyor hemen dizleri kanamaya başlıyor hatırlatırım :) BM kendini birşekilde savunuyor bunun numarası yakında çıkar ortaya. WB orda kendini savunmadı ve hasar aldı.
Kadinin zaafi resim iste. Carmel gitti diye cildiriyor. Onun disinda hicbir sey olmuyor. Valla Kaido falan harci degil. 72 yasinda da bu kadar cokulmez. Gencliginde stereoid mi basmis ne yapmissa cokuvermis. Garp’i falan goruyoruz bana misin demiyor.

Kadinin zaafi resim iste. Carmel gitti diye cildiriyor. Onun disinda hicbir sey olmuyor. Valla Kaido falan harci degil. 72 yasinda da bu kadar cokulmez. Gencliginde stereoid mi basmis ne yapmissa cokuvermis. Garp’i falan goruyoruz bana misin demiyor.
Adama kılıç giriyor öyle başlıyor savaşa göğüsü iki defa deliniyor yarı yüzü gidiyor ve akainuyu yerin dibine yolluyor kizaru buna birkaç defa ateş ediyor hatta son nefesinde teachi de alıyor hatta teach yalvarıyor dur diye. Yani bu adamın karşısında kimler vardı kimler.BM nin karşısında tayfanın yarısı var karşılaştırılamaz bile.

Kaido bm den güçlü olabilir belki ama wb yaşlı bile olsa hasarsız başladığı sürece alır bana göre.Bu konuda tabi herkes farklı düşünebilir ha sen kaido alır diyorsun saygı duyarım :)

Doflamingo zehirlemiş olabilir. Bayağı gördüm teori olarak. Orojackson'da var mesela. Serumun üzerinde Doflamingo'nun işareti var.
Hemşireler de Doflamingo'nun yanındaki kızlara benziyor.
@Chaos Bringer da söylemişti.

Wb zehirlendi. Net! Mingo gibi kk olmak isteyen adam kızları Wb'nin hayrına mı yolluyor ? Üstelik bu adamın şöyle bir cümlesi var:

"Kendinden güçlü birini yenmek için yüzlerce yol vardır."

Wb'yi zehirleyerek öldürmeyi planlayan Mingo, Kaido'yu da bu smile ayağına çökertmeyi planlıyordu muhtemelen. Biraz hayalperest bir arkadaş kendisi ama taktir edilesi, kaliteli bir adamdı. Neyse... İşte Wb böyle bir efsaneydi.

Adam zehirlendi, göğsüne kılıç girdi, bıçaklandı, yüzlerce mermi ve top yarası aldı, organları kızardı, yüzünün yarısı gitti, Kizaru deldi, kalp krizi geçirip kan kustu ve tüm bunlar üzerine yıkılmayıp ayakta öldü!

Aslına bakarsanız mangaka kendini savunamamasına rağmen bir yonkounun ne kadar dayanıklı olabileceğini, bedensel direncinin ne kadar üst düzeyde olduğunu bundan daha iyi gösteremezdi. Baktığınız zaman Mf'de toplanan güçler Wb ve ekibi için fazlaydı. Lakin o güç Wb'nin gençliği için toplanmış bir güçtü bence. Mangaka alttan alttan bunun mesajını verdi.

Kısacası, şu üstte saydığım handikapları kim almış olursa olsun bu kadar dayanamazdı. Ben bunu taktir ediyorum ve gençliğindeki güce sınır biçemiyorum. Mf'de, okuyuculara verilmek istenen mesaj da buydu bence. Wb'nin yaşlılık ve handikaplarına bakın ve zirve çağını hayal edin. Lakin bu demek değildir ki Wb'yi zirve çağında değerlendirerek yaşlılık haliyle yonkou aldırın. Ya da ünvanı var diye yonkou aldırın. Öncesinde belki yıllarca zehirlenmiş birinin sağlıklı bir yonkou karşısında teklememesinin mümkünatı yok. Siz diyorsunuz ki 70 model Mustang efsane, 2017 Bugatti'nin aklını alır. Böyle bir şey yok! :)

Son düzenleme:
WB'nin savaştığı adamlarla savaşan yonkouları görelim ondan sonra esip gürlersiniz, WB savaşırken tüm denizciler karşısındaydı ve Oda adama bi dünya handikap vermişti.
Bigmom Bege ve Luffy ile savaşıyor, Kaido ise ne ettiği belli değil. Ne zaman büyük bir savaş olur ve o savaşta bu yonkoular karşılarındaki büyük güçlere rağmen handikaplarla dengelenirler o zaman gelip ötün.

Sıradan bir adamı bilmiyorum nereye fırlattı diye Kaido'yu yada Bege ve Luffy'i kovalayabiliyor diye Mom'u WB'den üstün görmek hem de elemanların kendi sözlerini hiçe sayıp :byee:

Karekter yaşlı, hasta vesaire vesaire olabilir bu karekterin oluşumu bu şekilde adamın dünyası size mantıksız geliyorsa gelsin, ama tüm bunlar Oda'nın WB'yi en güçlü diye konumlandırdığı gerçeğini değiştirmiyor :artiz:

Rock star ile olan görüşmede tek yara,mf de 3 yara daha var.Özellikle sağ göğüse baktım,bandaj acaba kapatmış mı hayır.Sol biraz aşağıda ama sağa göre konuşursak mf öncesi kapışma yaşamış ve 2 yar almış.

Doflamingo zehirlemiş olabilir. Bayağı gördüm teori olarak. Orojackson'da var mesela. Serumun üzerinde Doflamingo'nun işareti var.
Hemşireler de Doflamingo'nun yanındaki kızlara benziyor.
@Chaos Bringer da söylemişti.
O Dof'un ufak planlarından biri olabilir. Wb'yi zehirleyip yonkou dengesini bozmak ve sonra Kaido'yu kullanıp diğerlerini indirmek. En son zoanların üzerinde kendi hakimiyet kurup büyük bir orduyla kutsalları basar. Bedava meyve dağıttığını hiç sanmıyorum. Kaido arcında işin gerçeğini öğreniriz. Gemide boş atıp tutmadı, bunların ipini ben tutuyorum diye.:D

O Dof'un ufak planlarından biri olabilir. Wb'yi zehirleyip yonkou dengesini bozmak ve sonra Kaido'yu kullanıp diğerlerini indirmek. En son zoanların üzerinde kendi hakimiyet kurup büyük bir orduyla kutsalları basar. Bedava meyve dağıttığını hiç sanmıyorum. Kaido arcında işin gerçeğini öğreniriz. Gemide boş atıp tutmadı, bunların ipini ben tutuyorum diye.:D
Hoşuna gitti değil mi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık